x

  Pidżama Party – świetna zabawa dla dzieci, wolny piątkowy wieczór dla rodziców!

  Piątek, początek weekendu. Można zaplanować romantyczną kolację, wyjście do kina lub imprezę ze znajomymi do późna w nocy. Jednak co zrobić z dziećmi? Znów wysłać je do babci? Nie! Zamiast tego możecie zapewnić im również wspaniałą, pełną zabawy piątkową noc i przyjemne sobotnie przedpołudnie.

  Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny piątek” i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Konkretnie chodzi o cykliczną imprezę weekendową organizowaną przez to elbląskie przedszkole niepubliczne. Mówimy o „Pidżama Party” – imprezie, która cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród dzieci i rodziców.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu organizuje niektóre w piątki tzw. „Pidżama Party” – to oferta skierowana do dzieci z tego przedszkola, „absolwentów” przedszkola ale także do dzieci spoza placówki.

  Dzieci na „Pidżama Party” można przywieźć do placówki już o godz. 16.00. Przedszkolaki spędzają piątkową noc w przedszkolu pod fachową opieką nauczycieli przedszkola.

  W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00. Można się więc wyspać.

  Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.

  W piątek zaczynają zabawami i dyskoteką. Na kolację jest pizza i inne smakowite przekąski. Po tym zaś następuje „kino w przedszkolu” czyli nocny maraton bajek.

  Dzieci spędzają noc w przedszkolu. Rano otrzymują pożywne śniadanie i bawią się dalej. Jeśli pogoda na to pozwala korzystają z możliwości jakie daje olbrzymi, świetnie wyposażony plac zabaw (2000 m2) – w lato zaś dzieci bawią się w dwóch basenach z podgrzewaną wodą.

  Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk to:

  - świetna zabawa dla dzieci w przedszkolu od piątku godz. 16.00 do soboty do godz. 13.00

  - dyskoteka,

  - liczne gry i zabawy na terenie przedszkola i na placu zabaw

  - pizza i inne pyszne przekąski

  - nocny maraton bajek

  - nocleg w przedszkolu

  - fachowa opieka nauczycieli przedszkola

  - śniadanie w przedszkolu w sobotę.

  Chcesz aby Twoje dziecko wzięło udział w naszej imprezie? Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 515 406 883.

  do góry strony