x

  Czy przedszkole niepubliczne jest faktycznie drogie? „Mały Europejczyk” rozwiewa te opinie

  Bardzo często słychać opinie, że lepiej posłać dziecko do przedszkola publicznego. Pokutuje ciągle przekonanie, że placówki niepubliczne, zwane prywatnymi są zbyt drogie. Czy tak jest faktycznie? Ten mit rozwiewa Przedszkole Niepubliczne „Mały Europejczyk” w Elblągu.

  Zdarza się słyszeć opinie, że przedszkola niepubliczne są zbyt drogie. Dlatego wielu rodziców, nawet nie sprawdzając szczegółowych informacji, woli zapisać dziecko do przedszkola publicznego. Kierując się często jedynie zasadą – tanio i jak najbliżej domu. Bo przedszkole często jest traktowane jako swego rodzaju „przechowalnia” dla dziecka gdy rodzice są w pracy. Często jednak nie rozumieją, że w tym momencie oszczędzają na swoim dziecku i jego szybkim rozwoju, co jest niezwykle istotne w procesie przygotowania do nauki w szkole.

  Dodatkowo wielu rodziców, chcąc zapewnić dziecku wszechstronny rozwój oraz realizację jego zainteresowań, po odebraniu z przedszkola wozi swoje pociechy na zajęcia dodatkowe, oczywiście dodatkowo płatne. To wszystko, sumując, rzutuje na całokształt kosztów realizacji rozwoju zainteresowań i uzdolnień dziecka. Na dzieci wydajemy przecież sporo pieniędzy i nie chcemy im niczego odmawiać.

  Tymczasem nie jest prawdą, że przedszkola niepubliczne są drogie, zwłaszcza jeśli spojrzymy na to co te placówki oferują dzieciom. Warto zwrócić uwagę, że wiele zajęć których nie ma w przedszkolach publicznych znajdziemy w ofercie przedszkola „Mały Europejczyk” – a więc właśnie tu oszczędzimy pieniądze i przede wszystkim nasz czas, który po południu możemy poświęcić naszym dzieciom.

  Jak wyglądają opłaty w Niepublicznym Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu? Miesięczny koszt pobytu dziecka w placówce to 590 zł.

  Wydaje się, że to drogo. Jednak czy na pewno? Spójrzmy co Niepubliczne Przedszkole Językowo-Artystyczne „Mały Europejczyk” w Elblągu oferuje dzieciom w tej cenie.

  W ramach tego czesnego „Mały Europejczyk” zapewnia: opiekę pedagogiczną od 6:30 do 19:00 z możliwością pozostawienia dziecka na noc w przedszkolu (Pidżama Party-nocne szaleństwo), opiekę wakacyjną już od godz. 6:30, pełne wyżywienie w przedszkolu, opłatę za obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna), zajęcia squash w Centrum Sportowo-Biznesowym w Elblągu, zajęcia taneczne w szkole tańca Broadway, zajęcia rytmiki, zajęcia gimnastyczne, comiesięczne wizyty teatrzyków, artystów, ciekawych gości oraz egzotycznych zwierzątek w przedszkolu, opiekę logopedyczną, liczne zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli placówki, wiele ciekawych dla dzieci wyjść w miesiącu, atrakcyjną, całodniową wycieczkę.

  Przedszkole „Mały Europejczyk” w cenie czesnego zapewnia również darmową organizację comiesięcznych imprez wewnątrz przedszkolnych wyróżniających się na tle innych przedszkoli.

  Są to: całotygodniowy Dzień Dziecka z watą cukrową, lodami, zjeżdżalniami, festyn rodzinny z fotobudką i konkursami rodzinnymi, warsztaty pedagogiczne i plastyczne dla rodziców, jasełka z reniferami, sensoryczne szaleństwa z proszkami holly i farbami, kremem Nivea, pianką do golenia zarówno w ogrodzie przedszkolnym jak i w salach, a uśmiech i radość jaką daje możliwość brudzenia się utrwalane są sesjami zdjęciowymi z profesjonalnym fotografem.

  Ponadto Przedszkole „Mały Europejczyk” stosuje progresywne zniżki za posłanie więcej niż jednego dziecka do placówki: 490 zł za rodzeństwo absolwentów, 490 zl za dwoje dzieci, 390 zł za troje dzieci, 290 zł za czworo dzieci.

  Teraz przeliczmy ile kosztowałyby nas te wszystkie zajęcia dodatkowe, jeśli nasze dziecko przebywa w przedszkolu publicznym, które nie zapewnia aż tylu opcji dla dzieci? Czy faktycznie czynimy w ten sposób oszczędności czy raczej przepłacamy chcąc zapewnić naszemu dziecku wszystko to, co jest już zagwarantowane w cenie czesnego w Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu?

  Czy 590 zł miesięcznie to dużo za zapewnienie naszemu dziecku profesjonalnej opieki, wielu rozrywek, wrażeń a przede wszystkim wszechstronnego rozwoju i doskonałego przygotowania do edukacji szkolnej?

  0Komentarze

  Serwis Przedszkole Mały Europejczyk nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  dodaj komentarz

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  do góry strony