A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to…wygoda dla rodziców

  Tak, nie bójmy się tego stwierdzenia. Przedszkole jest nie tylko po to, by opiekować się i edukować dzieci ale również po to, by rodzice mieli wolny czas na pracę i inne ważne rzeczy. W Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu myślimy cały czas nie tylko o dzieciach ale również o ich rodzicach.

  Kto z nas nie zna tego uczucia, gdy szybko musimy pędzić po dziecko do przedszkola ponieważ za chwilę zamkną placówką. Te telefony do rodziny, by ktoś odebrał naszą pociechę, ponieważ musimy zostać dłużej w pracy lub coś nam akurat wypadło. Znamy to, prawda?

  Rozwiązaniem tego problemu jest Niepubliczne Językowe Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu.

  Dlaczego?

  Ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do 19.00. Nie ma w Elblągu drugiego przedszkola tak długo funkcjonującego w ciągu dnia.

  Ponadto nie jest tak, że dziecko po południu siedzi i się nudzi, a przedszkole stanowi jedynie „przechowalnię” dla naszej pociechy. Znudzony nauczyciel zaś siedzi czekając niecierpliwie na przybycie rodziców po dziecko.

  Program Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowany, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 19:00. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko bawi się i uczy.

  Od godziny 14:15 do 19:00 odbywają się zajęcia proponowane przez nauczycieli ale również przez same dzieci.

  W zależności od pogody zabawy odbywają się w sali lub na powietrzu. Trwa praca z zespołem dzieci lub indywidualna o charakterze obserwacyjnym, stymulująco – kompensacyjnym i wychowawczym. Realizowane są  zajęcia specjalistyczne, zajęcia dodatkowe, zabawy w/g inicjatywy dzieci, w kącikach tematycznych czy prace porządkowe.

  Dziecko nie ma czasu na nudę a jednocześnie jest cały czas znajduje się pod profesjonalną opieką pedagogów.

  No dobrze, a co z piątkowym wieczorem? Znajomi organizują imprezę, szykuje się wyjście do restauracji, kina? My nie możemy ponieważ nie mamy co zrobić z dzieckiem. Znów prosić babcię lub ciocię?

  Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu i w tym aspekcie wspiera rodziców. Organizowana jest cyklicznie, w piątek impreza dla dzieci pod nazwą „Pidżama Party”. W ten dzień dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, i dobrą zabawę. Przedszkolaki nocują wówczas w przedszkolu a rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę.

  Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu jest również otwarte przez całe dwa miesiące wakacji. Nie ma wiec problemu co zrobić z dzieckiem, gdy urlop już się skończył a przedszkole nadal jest zamknięte.

  Oferta skierowana jest również do dzieci z poza przedszkola, które choć część wakacji spędzają w Elblągu. W wakacje Przedszkole „Mały Europejczyk” zabiera dzieci w magiczną podróż pełną fascynujących przygód, wspaniałych odkryć i niezapomnianych wrażeń. Przez całe wakacje zabawy odbywają się na przedszkolnym placu zabaw z wykorzystaniem basenu, piaskownicy i wielu innych atrakcji prowadzonych przez nauczycieli.

  Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.

  Zapraszamy – zapisy do przedszkola trwają cały rok.

  0Komentarze

  Serwis Przedszkole Mały Europejczyk nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  dodaj komentarz

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  do góry strony