x

  Zajęcia dodatkowe – co warto wiedzieć o Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu?

  Rodzice, którzy szukają odpowiedniego, najlepszego przedszkola w Elblągu często analizują dokładnie oferty tych placówek edukacyjnych. Szczególnie pod kątem także zajęć dodatkowych. To bardzo dobre działanie, ponieważ Wasze dziecko spędzi w przedszkolu ponad pół dnia w tygodniu. Warto więc aby ten czas został maksymalnie wykorzystany dla rozwoju i edukacji maluszka.

  Bardzo często rodzice, którzy odwiedzają Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu, podkreślają, że wybór najlepszego przedszkola dla swoich dzieci warunkują ilością i jakością zajęć dodatkowych.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu taki szeroki wachlarz zajęć oferuje swoim podopiecznym, które zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka.

  Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, prowadzą je sprawdzeni instruktorzy, lektorzy i trenerzy - wysokiej klasy specjaliści w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi.

  Dzięki temu nasi podopieczni z dużym zapałem uczestniczą w dodatkowych zajęciach, odkrywając tym samym swoje talenty i pasje.

  Wśród zajęć dodatkowych w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu warto wyróżnić: rytmikę z gitarą, nauka tańca w Szkole Tańca „Broadway”, warsztaty teatralne, kuchcikowo – czyli dzieci uczą się przygotowywać samodzielnie proste posiłki. Nauka pływania na basenie - zajęcia prowadzone w grupach 6 do 8-osobowych z dwojgiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim stażem.

  Robotyka LEGO - warsztaty naukowe to połączenie świetnej zabawy z kreatywnym i twórczym myśleniem, a także praktycznego kursu inżynierii, architektury, mechaniki oraz historii sztuki.

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu prowadzi również dla dzieci naukę jazy na nartach.

  To nie wszystkie zajęcia dodatkowe, jakie oferuje to najlepsze przedszkole w Elblągu.

  Więcej można o tym przeczytać tu: https://malyeuropejczyk.elblag.pl/zajecia-dodatkowe oraz w zakładce „zajęcia dodatkowe” na stronie https://malyeuropejczyk.elblag.pl

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego wachlarz zajęć dodatkowych oferowanych w przedszkolu jest różnorodny i szeroki. Ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne.

  Nie bez znaczenia jest również pobudzanie zainteresowania dzieci rożnymi dziedzinami kultury, sztuki i sportu.

  Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu będzie dla Państwa idealnym wyborem.

  Więcej informacji o zajęciach dodatkowych pod numerem telefonu: 515 406 883.

  0Komentarze

  Serwis Przedszkole Mały Europejczyk nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  dodaj komentarz

  Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy, bądź pierwszy!

  do góry strony