A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Wakacje w przedszkolu

  Niepubliczne Artystyczno-Językowe Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu w okresie wakacyjnym jest cały czas otwarte. Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 16.30.

  Nie ma w Elblągu drugiego przedszkola tak długo funkcjonującego w ciągu dnia i to w czasie wakacji.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 16:30. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

  Zaplanowane są również wycieczki, ciekawe wyjścia jak również zajęcia odbywające się na przedszkolnym, olbrzymim placu zabaw z wykorzystaniem basenów, piaskownicy, urządzeń do zabaw i wielu innych atrakcji.

  W razie niekorzystnej pogody dzieci korzystają z bajecznie kolorowych sal nowoczesnego i dużego (3 piętra) budynku przy ul. Dąbrowskiego. Mogą tam bawić się, brać udział w konkursach, kursach tańca, judo, korzystać z przedszkolnej sali kinowej.

  Wszystkie zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania przedszkolnego, w tym lektorów języka angielskiego. W zależności od pogody zabawy odbywają się w salach placówki lub na powietrzu, na potężnym placu zabaw.

  Niepubliczne Przedszkole „Mały Europejczyk” w piątki organizuje również imprezę dla dzieci pod nazwą „Pidżama Party”. W ten dzień dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę i zagwarantowaną dobrą zabawę. Dzieci nocują wówczas w przedszkolu a rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00.

  Nocowanie w namiotach - jeśli tylko pogoda na to pozwala, dzieci mają okazję spędzić noc w namiotach, na naszym olbrzymim placu zabaw - w ramach "biwaku pod chmurką".

  Strefa SPA - jeśli tylko pogoda na to pozwala i mamy upalne dni, dzieci korzystają z olbrzymich basenów oraz jacuzzi. To jedyne miejsce w Elblągu, gdzie dzieci mogą korzystać z ochłody w bezpiecznych, dużych basenach na terenie odkrytym.

  Własna kuchnia - w czasie wakacji dzieci wypoczywające w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mają zapewnione pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację) w ramach swojego pobytu. Posiłki przygotowywane są przez nasze kucharki, zawsze ze świeżych produktów. Oprócz tego pizza, potrawy z grilla, lody itp.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców.

  W wakacje w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk dzieci mają zapewnione:

  - pełne wyżywienie w przedszkolu

  - fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego,

  - liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,

  - naukę języka angielskiego,

  - udział w kursach tańca,

  - naukę gry w squasha i tenis

  - udział w zajęciach z wykorzystaniem rolek i hulajnóg na profesjonalnym torze Olimpii Elbląg.

  Istnieje również możliwość zapisania dziecka na Wakacje w Przedszkolu na krótszy okres czasu. 

  Szczegółowy program wakacji w Przedszkolu Mały Europejczyk dostępny jest u dyrektor placówki.

  Kontakt tel. 519 548 458

  do góry strony