A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Baseny, plaża, kurtyny wodne – trwają wakacje w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Czy to jeszcze półkolonie wakacyjne w przedszkolu w Elblągu czy już raczej komfortowy i bezpieczny wypoczynek w środku miasta z basenami, plażą, szalonymi zabawami i wspaniałymi przygodami? Tak to właśnie wygląda w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, gdzie trwają najlepsze półkolonie dla dzieci w naszym mieście.

  Upał niemiłosierny. Coraz bardziej gorąco. Kiedy dzieci w Elblągu zamierają w mieszkaniach czekając na choć lekki przejaw ochłodzenia, uczestnicy półkolonii wakacyjnych Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu korzystają ze wspaniałej pogody. Chłodzą się w basenach i bawią na plaży na terenie placu zabaw przedszkola w Elblągu.

  Wszystko dla dobra dzieci – tym hasłem kierują się nauczyciele i dyrekcja Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Dlatego gdy słupek na termometrze zmierza w kierunku 30 st. C na olbrzymim placu zabaw przy tej placówce pojawiają się baseny napełniane chłodną wodą oraz kurtyny wodne.

  Takich atrakcji i udogodnień nie ma żadna inna placówka w Elblągu organizująca wypoczynek wakacyjny w formie półkolonii w naszym mieście. Takie wspaniałe atrakcje wodne tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  To tu dzieciaczki z Małego Europejczyka znajdują ochłodę w upalne dni, przy tym świetnie się bawiąc. Po takiej chłodnej przerwie w basenie dzieci ze zdwojoną energią mają czas zarówno na dalszą zabawę jak i na naukę.

  Podopieczni placówki mają do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw.

  Mogą skorzystać z dwóch dużych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, domków zabaw, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Żadna inna placówka oświatowa w Elblągu nie dysponuje tak długimi godzinami funkcjonowania w wakacje!

  Dzieci mają taką okazję ponieważ Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu organizuje właśnie wakacyjne półkolonie - codziennie w godzinach od 6.30 do 17.30.

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.30.

  Zapewnij sobie spokojny powrót do pracy po urlopie a swojemu dziecku najlepsze wakacje w Elblągu!

  O naszych półkoloniach wakacyjnych w Małym Europejczyku przeczytasz więcej tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/rozpoczely-sie-najlepsze-polkolonie-w-miescie-w-zlobku-i-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,11172.htm

  Jeśli chcesz, aby równie Twoje dziecko tak fantastycznie bawiło się w swoim ulubionym przedszkolu i chciało tu codziennie wracać, koniecznie zapisz je do Małego Europejczyka!

  Jeśli chodzi do innego przedszkola a chcesz przenieść je do Małego Europejczyka – nic trudnego, zadzwoń do nas a pomożemy załatwić wszystkie formalności.

  Jak to zrobić? Tu dowiesz się wszystkiego: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

  Odwiedź nas również na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Zadzwoń do nas: 515 406 883

  Adres:

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony