A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Żłobek Małego Europejczyka

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk – najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście ale i w Polsce. 

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

  Do budynku przylega natomiast olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Został również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda). Dodatkowo nasza placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  Dzieci w żłobku aktywnie uczestniczą w życiu placówki edukacyjnej biorąc czynny udział we wszystkich oferowanych atrakcjach. Jeśli pogoda na to pozwala spędzają bardzo dużo czasu na świeżym powietrzu (także w specjalnych, wieloosobowych wózkach).

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że żłobek Małego Europejczyka, jako jedyna tego typu placówka w Elblągu jest otwarta w godzinach od 6.30 do 19.00.

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883.  

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy i odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń.

  Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do żłobka proszeni są o odebranie karty zgłoszenia dziecka w biurze Dyrektora placówki lub pobrania jej ze strony internetowej (zamieszczona poniżej).

  Rodzice z wypełnioną kartą zgłaszają się do Dyrektora Przedszkola.

  Rodzice zobowiązani są do zapoznaniu się ze Statutem i Organizacją Żłobka.

  Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy cywilno-prawnej między Rodzicem a Dyrektorem dotyczącej świadczenia usług opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczych.

  Miesięczna opłata (czesne) to 1090 zł

  *W sprawie zapisów jesteśmy dla Państwa dyspozycyjni w godzinach 6:30-20:00.

  Zapraszamy do kontaktu:
  Tel. 
  515 406 883

   

  Lista plików do pobrania

  do góry strony