A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Rekrutacja

  Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy i odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń.


  a.    Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do przedszkola proszeni są o wypełnienie formularza kontaktowego, który znajduje się na dole strony oraz pobranie karty zgłoszeniowej lub odebranie jej w biurze Dyrektora placówki. 
  b.    Rodzice z wypełnioną kartą zgłaszają się do Dyrektora Przedszkola.
  c.    Rodzice zobowiązani są do zapoznaniu się ze Statutem i Organizacją przedszkola.
  d.    Po uzyskaniu pozytywnej opinii Dyrektora należy uiścić opłatę roczną na konto przedszkola przeznaczoną na zakup przez Przedszkole materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Wpłata ta jest jednorazowa (przy zapisywaniu dziecka do przedszkola) i nie podlega zwrotowi (nawet jeśli rodzic zrezygnuje z usług przedszkola przed rozpoczęciem uczęszczania jego dziecka do przedszkola)
  e.    Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy cywilno-prawnej między Rodzicem a Dyrektorem dotyczącej świadczenia usług opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczych.

  Adaptacja

  Rodzice planujący zapisać swoje dziecko do naszego przedszkola mają możliwość uczestnictwa w zajęciach adaptacyjnych przez cały rok. Jest to czas wspólnej zabawy, budowania poczucia bezpieczeństwa w nowym miejscu.

   

  Podczas zajęć adaptacyjnych dzieci w przyjaznej atmosferze zapoznają się z rytmem dnia panującym w naszym przedszkolu. Poznają rówieśników w grupie, uczą się imion, wybierają i starają się zapamiętać swoje miejsce przy stoliku, która jest ich szafka, i co najważniejsze w tym wszystkim uczestniczą Państwo.

   

  Rodzice mają możliwość spędzać z nami tyle czasu ile uważają za stosowne, aby ten okres adaptacji przebiegał na wesoło.

   

  Dodatkowo, tworząc domową atmosferę pragniemy zmniejszyć do minimum stres dziecka spowodowany rozłąką z rodzicami, a pamiętając również o stresie rodziców każdą salę wyposażyłyśmy w podgląd internetowy oraz lustra weneckie, które pozwolą Państwu na obserwacje dzieci bez ingerencji w funkcjonowanie grupy.

   

  *W czerwcu i wrześniu zapraszamy na rozmowy z psychologiem „o dobrej adaptacji dziecka w przedszkolu”.

  …a wszystko po to aby ta nowa, wspólna droga naszych kochanych przedszkolaków rozpoczęła się radośnie.

  ​*Po prostu przyjdź ze swoim dzieckiem, które nie jest jeszcze przedszkolakiem - niech się przekona, jak fajnie można spędzić czas z innymi dziećmi w naszych przedszkolach. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 515-406-883.
   

  Miesięczna opłata (czesne) za dziecko to 690 zł!

  Numer konta bankowego: 81 1090 2617 0000 0001 4939 3937

  *W sprawie zapisów jesteśmy dla Państwa dyspozycyjni w godzinach 6:30-20:00.

  Zapraszamy do kontaktu:
  Tel.
  515 406 883

  Formularz kontaktowy dla Rodziców Zainteresowanych zapisaniem dziecka do Niepublicznego Przedszkola Artystyczno-Językowego „Mały Europejczyk” w Elblągu.

  Klauzula informacyjna (RODO):

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe „Mały Europejczyk”, ul. Wyżynna 9, 82-300 Elbląg
  2. kontakt z Administratorem Danych Osobowych: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, konkursu itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i dalszym procesie rekrutacji. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i w dalszym procesie rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych wrażliwych w celu realizacji uzasadnionych potrzeb Administratora, w tym w związku z rekrutacją dziecka do placówki.

  Lista plików do pobrania

  do góry strony