A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Szukasz miejsca w żłobku dla dziecka? Już nie musisz

  Koniec z poszukiwaniem wolnych miejsc w żłobku. W Elblągu powstaje nowoczesna placówka oświatowa oferująca w jednym budynku przedszkole, żłobek oraz klasę zerową. Takiej oferty opiekuńczo-edukacyjnej w naszym mieście jeszcze nie było!

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk – najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście ale i w regionie, buduje w Elblągu nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, tym razem „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal będzie miała również własny taras oraz łazienki.

  Do budynku przylega natomiast olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Przy placówce będzie również funkcjonowała mini-stajnia, gdzie znajdzie się miejsce dla kucyka!

  Nowy budynek został tak zaprojektowany aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Zostanie również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo nowa placówka będzie posiadała własną kuchnię, gdzie codziennie będą przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Żłobek – nowoczesny i bezpieczny

  W nowym budynku znajdzie się nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który może już teraz przyjąć elbląskie „maluszki”.

  Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu będą otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883.  

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony