A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Bezpieczeństwo w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu jest niezwykle ważne

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu mieści się w kilkukondygnacyjnym, nowym budynku przy ul. Dąbrowskiego 33. To najnowocześniejsza placówka oświatowa nie tylko w Elblągu, ale również w Polsce. To również ważne, aby nasz budynek żłobka, przedszkola i klasy zerowej w Elblągu był nie tylko kolorowy, przyjazny dzieciom, ale również bezpieczny.

  W tym tygodniu dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu intensywnie uczą się bezpiecznych zasad poruszania się po mieście. Mamy więc zajęcia dotyczące bezpiecznego przechodzenia przez przejścia dla pieszych, bezpiecznego poruszania się po chodnikach, poznajemy zasady działania sygnalizacji świetlnej oraz najważniejsze dla pieszych znaki drogowe.

  Jednak bezpieczeństwo to również sam budynek naszego żłobka i przedszkola w Elblągu. Tu zaś musimy zdecydowanie podkreślić, że obiekt Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu jest nie tylko nowoczesny, ale również jak najbardziej bezpieczny.

  Nasze dzieci poznały, jak działa system antypożarowy w budynku Małego Europejczyka, gdzie znajdują się apteczki, gaśnice, gdzie jest przycisk alarmowy, oddymienia, powiadamiania straży pożarnej oraz jak przebiega droga szybkiej ewakuacji dzieci z budynku żłobka i przedszkola. Do tego dzieci także wiedzą, że w naszym budynku jest winda – to nie tylko udogodnienie dla osób niepełnosprawnych, ale również droga szybkiego zjazdu w dół z górnych pięter.

  Więcej zdjęć i filmików z naszych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony