A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Białe, feryjne szaleństwa dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu

  Była idealna pogoda, wspaniała zabawa na śniegu, zjazd z górki „na pazurki”, rzucanie śnieżkami, kulig a na koniec posiłek na świeżym powietrzu. To była niezwykle udana impreza zimowa dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. Kto do tego elbląskiego przedszkola przybył na ferie zimowe na pewno tego nie żałuje.

  Zimowe ferie w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu trwają w najlepsze. Oprócz zabaw, gier, konkursów i różnorakich zajęć w przepięknym, kolorowym budynku tego elbląskiego przedszkola, cała załoga „Małego Europejczyka” dba, aby dzieci spędzały również aktywnie czas na świeżym powietrzu. Do tego skłania oczywiście olbrzymi, częściowo zadrzewiony oraz pagórkowaty Park Zabaw należący do tego niepublicznego żłobka i przedszkola w Elblągu.

  Jednakże, ponieważ w ostatni dniach pogoda zrobiła się mocno zimowa, spadło naprawdę dużo śniegu i przyszedł mróz, dało to idealną wprost scenerię dla urządzenia kuligu z prawdziwego zdarzenia. Takiej okazji dyrekcja Małego Europejczyka po prostu nie mogła zmarnować.

  Dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu jadą na kulig!

  Zapadła więc decyzja, że dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu ruszą na zimowy kulig za miasto, do gospodarstwa agroturystycznego. Tam będą miały idealne warunki do zabaw na śniegu.

  Autokar zawiózł dzieci szybko i wygodnie na miejsce. Tam zaś na nie czekała olbrzymia ilość śniegu, górki do zjeżdżania na praktycznie wszystkim – sankach, „jabłuszkach”, nogach, rzucanie śnieżkami.

  Kulminacją naszej wspaniałej, zimowej zabawy był oczywiście kulig – dzieci jechały na sankach i specjalnych workach za ciągnikiem. Kto wolał jechać na specjalnej, osobowej przyczepce, to jechał na przyczepce. Zabawa była wspaniała, a dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu nie mogły wprost powstrzymać okrzyków radości.

  Po tych wszystkich zabawach na śniegu, dzieciom oczywiście apetyt dopisywał i ze smakiem zajadały się kiełbaskami z ogniska.

  Takie imprezy nie zdarzają się nigdzie indziej. Takie wydarzenia dla dzieci odbywają się tylko w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu, gdzie wszystko co jest robione, robione jest dla dzieci i z miłością do dzieci.

  Więcej zdjęć i filmów z kuligu znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Jeszcze przed budową nowego obiektu oświatowego przy ul. Dąbrowskiego w Elblągu „Mały Europejczyk” był liczącym się w polskiej czołówce przedszkolem. Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nowoczesny żłobek w Elblągu

  „Mały Europejczyk” to również jeden z najbardziej profesjonalnie przygotowanych i prowadzonych żłobków w Polsce. To nie jest klubik czy miejsce opieki szumnie zwane „żłobkiem”, ale pełnoprawna, nowoczesna placówka żłobkowa, która spełnia wszystkie rygorystyczne normy określone dla tego typu instytucji oświatowej. Pracują tu zaangażowane nauczycieli, które nie tylko opiekują się powierzonym im dziećmi, realizują podstawę programową, ale również bawią się z dziećmi w piaskownicach, w parku zabaw, skaczą na trampolinach itp.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń do nas już teraz!

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony