A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Buszujący w zbożu – niezwykły piknik w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Wykorzystujemy wspaniałe położenie nowoczesnego budynku Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Sąsiadujemy z prawdziwym lasem oraz polami uprawnymi. To pozwala nam organizować wspaniałe, pełne przygód wyprawy dla naszych dzieciaczków na łono przyrody.

  Przez pola i lasy idą Mali Europejczycy

  Nowoczesny budynek Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu zlokalizowany jest przy ul. Dąbrowskiego. Praktycznie na obrzeżach miasta. To powoduje, że blisko sąsiadujemy zarówno z lasem, jak i polami uprawnymi. Jednocześnie nadal jesteśmy na terenie Elbląga, mamy wygodny parking samochodowy blisko też znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

  Taka lokalizacja powoduje, że możemy organizować fantastyczne wycieczki zarówno do lasu, jak i na pola i łąki pełne kwiatów, trawy, zbóż. Dzięki temu nasze dzieci mogą spędzać bardzo dużo czasu na łonie przyrody, biegać, skakać, świetnie bawić się na świeżym powietrzu.

  Tym razem Mali Europejczycy ruszyli przez las na pole. Pole zaś pełne było złocistego zboża. Dzięki temu dzieci z naszego niepublicznego przedszkola w Elblągu mogły poznać różne rodzaje zbóż, dowiedziały się, że dzięki tym roślinom mamy mąkę. Z mąki zaś piekarze mogą zrobić dla nas pyszny, pachnący i świeży chleb oraz bułki.

  Dzieci z naszego przedszkola w Elblągu mogły również wspaniale bawić się w sianie, wśród zbóż, na świeżym – praktycznie wiejskim powietrzu. Tu również zjadły smaczne przekąski, to był więc w pewnym sensie piknik na sianie.

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu – wszystko dla dzieci!

  Pani dyrektor i kadra elbląskiego żłobka i przedszkola niemal „stają na głowie”, aby dzieci każdego dnia miały zapewnione niesamowite przygody, ciekawe atrakcje i doskonałą zabawę. Efektem tego jest fakt, że dzieci wręcz z niecierpliwością czekają, aby do „Małego Europejczyka” wrócić ponownie.

  Potwierdza to fakt, że na wiele imprez organizowanych przez Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu powracają również absolwenci – byli wychowankowie „Małego Europejczyka” a obecnie uczniowie klas 1-3 elbląskich szkół podstawowych.

  Więcej informacji o naszej wyprawie, zdjęcia i filmiki znajdziecie jak zawsze na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony