A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Ciężki sprzęt budowlany pojawił się na terenie Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu

  Koparki i spychacze – ciężki sprzęt budowlany pojawił się przy budynku Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu. Czyżby nadciągał jakiś remont albo budowa? Ależ nie – to, można powiedzieć „przybory edukacyjne” naszych dzieciaczków, które poznają różne zawody.

  Takie zajęcia tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu!

  Czy znacie drugie takie przedszkole i klasę zerową w Elblągu, gdzie - gdy dzieci poznają nowe zawody wykonywane przed dorosłych, na terenie placówki żłobka i przedszkola w Elblągu pojawia się ciężki sprzęt budowlany?

  Nie było to przygotowanie do wykonania prac remontowych czy budowlanych na terenie Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Koparki i spychacze – nowoczesny, potężny sprzęt budowlany – pojawił się w ramach zajęć edukacyjnych dzieci naszego przedszkola i klasy zerowej w Elblągu, podczas których nasze dzieciaczki poznają różne zawody, jakie wykonują dorośli.

  Tym razem w naszym niepublicznym przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu uczymy się o pracy murarzy i "budowlańców". Stąd – dzięki inicjatywie rodziców naszych wychowanek – na terenie Małego Europejczyka pojawiła się taka niespodziewana niespodzianka. To przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, że mogliśmy podziwiać te wspaniałe, budowlane maszyny podziwiać z bliska.

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mogły nie tylko ten ciężki sprzęt obejrzeć, ale również wejść do środka oraz zasiąść za ich kierownicą. Przy okazji mogliśmy się przekonać, że we wnętrzu takich nowoczesnych maszyn budowlanych jest prawie tak, jak w nowych samochodach osobowych. To naprawdę wspaniałe, nowoczesne maszyny, dzięki którym na przykład powstają nowe domy w naszym mieście. Mogliśmy się też przekonać, że mają koła większe od naszych dzieciaczków!

  To niesamowicie ciekawa, pouczająca, poglądowa lekcja dla naszych dzieci oraz wspaniała niespodzianka.

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mogły na własne oczy, empirycznie, dotykając wszystkiego przekonać się jak wygląda praca "budowlańców". A nowoczesne maszyny budowlanego tylko jeszcze podsycały ekscytację naszych dzieciaczków.

  Takie lekcje tylko w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Więcej filmików i zdjęć z zajęć w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/


  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu: Wybierz Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony