A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Co dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą o świętach Bożego Narodzenia?

  Kim jest św. Mikołaj? Jak obchodzimy święta Bożego Narodzenia? Czy niegrzeczne dzieci coś dostają od Mikołaja pod choinkę? Czy „święty od prezentów” ma żonę? Na te i inne pytania odpowiadały dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. Zobaczcie jak to wyszło!

  Święta Bożego Narodzenia szczególnie radośnie przeżywają dzieci, nic w tym dziwnego ponieważ właśnie wtedy pod choinką znajdują wspaniałe, wymarzone, zamówione wcześniej prezenty.

  Postanowiliśmy z kamerą sprawdzić, co dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu wiedzą o samych świętach, świętym Mikołaju, czy Mikołaj ma żonę i gdzie mieszka, czy niegrzeczne dzieci coś od Mikołaja dostają.

  Zobaczcie jak o tym mówią dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu.

  https://www.youtube.com/channel/UCTepf0rMhAkEJ-bZQEKMbtA/videos

  Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu trwają już praktycznie od początku grudnia. Warto wspomnieć, że przyjechała już do naszego elbląskiego przedszkola piękna, pachnąca lasem choinka, którą dzieci wspaniale ustroiły.

  Dzieciaczki z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk Mały Europejczyk w Elblągu pisały również listy do św. Mikołaja, które zawisły na naszym świątecznym drzewku.

  O tym przeczytacie więcej tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/dzieci-z-przedszkola-i-zlobka-maly-europejczyk-w-elblagu-pisza-listy-do-sw-mikolaja,11082.htm

  Malowanie bombek w przedszkolu w Elblągu

  W tym żłobku i przedszkolu w Elblągu odbyło się również malowanie bombek – bo przecież żadna choinka i żadne święta nie mogą się odbyć bez tych świątecznych ozdób.

  Bombki były przez dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu malowane ręcznie, więc każda z nich jest oryginalna, niesamowita oraz jedyna w swoim rodzaju. To naprawdę była wspaniała zabawa a dla dzieci możliwość ćwiczenia swoich zdolności plastycznych.

  Świąteczna sesja zdjęciowa i jasełka w amerykańskim stylu

  Wykorzystując ten świąteczny, magiczny, bajkowy nastrój panujący w Małym Europejczyku dyrektor żłobka i przedszkola, Wioleta Stępczyńska zorganizowała niesamowitą, bajeczną zdjęciową sesję świąteczną dla wszystkich dzieciaczków Małego Europejczyka.

  Dzieci pod kierunkiem nauczycieli żłobka i przedszkola, oraz olbrzymim zaangażowaniu rodziców przygotowały również przedstawienie jasełkowe w iście amerykańskim stylu. To było prawdziwe show jakiego Elbląg nie widział.

  O tym więcej tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/jaselka-w-amerykanskim-stylu-takie-show-tylko-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,11086.htm

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Zadzwoń do nas już teraz!

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony