A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Co za tydzień w klasie zerowej Małego Europejczyka w Elblągu!

  Co to był za niesamowity tydzień w klasie zerowej Małego Europejczyka w Elblągu! Najlepsza zerówka w naszym mieście po prostu nie przestaje zaskakiwać wieloma wydarzeniami, które nie tylko wspaniale bawią i zapewniają mnóstwo atrakcji dzieciom, ale również idealnie przygotowują je do nauki w szkole podstawowej.

  Zerówka Małego Europejczyka to najlepsza klasa zerowa w Elblągu

  Od tygodnia dzieci z klasy zerowej Małego Europejczyka pracują z rewelacyjnym programem edukacyjnym „Klucz do Uczenia Się” omawiając bajki i tworząc schematy w oparciu o obrazki oraz figury. Dzieci przedstawiły scenkę z bajki Rzepa. Wcieliły się w prawdziwych aktorów!

  Korzystamy również z gier rozwijających logiczne myślenie oraz ćwiczące naszą spostrzegawczość. Zerówkowicze z Małego Europejczyka ćwiczyli czytanie wzbogacone o nową literkę P. Na początku użyli packi na muchy, a następnie dzieci czytały czytankę. Głoskowały, zaznaczały miejsce głosek w schematach oraz pisały litery po śladzie a następnie samodzielnie.

  Dzieci ćwiczyły również rozpoznawania kierunków: prawo-lewo oraz szeregowanie i przeliczanie co jest bardzo ważne w zdobywaniu kompetencji matematycznych. Odwiedził nas również teatrzyk ucząc jak ważna w naszym życiu jest segregacji śmieci i dbałości o przyrodę.

  Kolejnym ważnym zajęciem była nauka o osi symetrii. Wiedzieliście, że nasze twarze nie są symetryczne? My jednak sprawdziliśmy, jak byśmy wyglądali jakby nasze twarze takie były, jak w odbiciu lustrzanym.

  Dzieci z klasy zerowej Małego Europejczyka w Elblągu pracowały także nad pisaniem własnych bajek. Ponadto odczytywały i segregowały różne wyrazy.

  Natomiast z zajęć dodatkowych w tym tygodniu odbyła się joga oraz tańce.

  Uff sporo tego było, prawda? Czy tak swój czas zabaw i edukacji spędzają również Wasze dzieci? Jeśli nie, zawsze jest czas na zmiany i wybór najlepszej klasy zerowej w Elblągu, czyli zerówki Małego Europejczyka.


  Zerówka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – idealne, komfortowe przygotowanie do szkoły

  Alternatywą dla przepełnionych zerówek szkolnych jest tego typu klasa w Przedszkolu i Żłobku Artystyczno-Językowym „Mały Europejczyk” w Elblągu. Mały Europejczyk, realizując standardowy program edukacyjny dla dzieci z klasy zerowej, zapewnia jednocześnie przedszkolny komfort, atrakcyjną zabawę i wiele dodatkowych, ciekawych zajęć.

  Tu, wśród bajkowej scenerii, pośród wielu wspaniałych atrakcji, zostanie doskonale przygotowane do nauki w szkole podstawowej – w bardzo łagodny i przyjazny dla niego sposób. Wasze dziecko będzie się doskonale bawiło wchodząc w świat edukacji szkolnej, bez stresu i szoku.

  Dziecko w klasie zerowej Małego Europejczyka w Elblągu korzysta ze wszystkich atrakcji placówki oraz ma zapewnione pełne wyżywienie i specjalistyczną opiekę codzienne od godz. 6.30 do godz. 19.00.

  Nie trzeba więc „zrywać się” biegiem z pracy, aby odebrać szybciej nasze dziecko, bo te boi się zostać w świetlicy szkolnej. Spokojnie będzie czekało na rodziców w przedszkolu bawiąc się i ucząc w komfortowych warunkach.

  Szeroki, niespotykany wachlarz zajęć dodatkowych w klasie zerowej w Elblągu

  Niepubliczne Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia szeroki wachlarz zajęć dla dzieci w klasie „zerowej” gwarantując tym samym wszechstronny rozwój oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego dziecka. Dodatkowo przedszkole zatrudnia doskonałych pedagogów-specjalistów w poszczególnych dziedzinach, którzy posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętność pracy z dziećmi w tym wieku.

  W „zerówce” Małego Europejczyka w Elblągu dzieci mają zapewnione: opiekę pedagogiczną od godz. 6:30 do 19:00, pełne wyżywienie kuchni placówki (posiłki domowe), obowiązkowe zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, całodniową naukę języka angielskiego (edukacja dwujęzyczna) w grupach oraz zajęcia indywidualne w multimedialnych salach, ciekawe eksperymenty chemiczne i biologiczne, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiki, gimnastyki, zajęcia jogi (osobna sala do tego typu zajęć), profesjonalne treningi judo z utytułowanym trenerem tej dyscypliny, opiekę logopedyczną, wszechstronne zajęcia sensoryczne, możliwość oglądania filmów w przedszkolnej sali kinowej, zajęcia plastyczne z artystą plastykiem.

  Podopieczni placówki mają dodatkowo do dyspozycji olbrzymi, dobrze wyposażony plac zabaw. Mogą skorzystać z dwóch podgrzewanych basenów, zjeżdżalni, trampolin, piaskownic, hulajnóg, rowerków, gier sportowych. Wszystko to pod nadzorem pedagogów przedszkola na ogrodzonym, przestronnym (ponad 2000 m2) i bezpiecznym placu zabaw przy Przedszkolu, Żłobku i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu.

  Warto też wiedzieć, że dzieci w klasie zerowej Mały Europejczyk w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne dobrze, ale i komfortowo dla dziecka „zerówkowego” przygotować je do edukacji szkolnej.

  Zdrowe posiłki z własnej kuchni w zerówce w Elblągu

  Mały Europejczyk w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy. To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

  Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to klasa „zerowa” w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu będzie idealnym wyborem.

  Co oferuje Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu w cenie czesnego?

  • edukacja na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania,
  • realizacja podstawy programowej dla klas zerowych,
  • wielozmysłowe zajęcia edukacyjne, eksperymenty, doświadczenia,
  • wizyty w szkołach podstawowych w celu poznania i oswojenia się z tymi placówkami,
  • nowocześnie wyposażone, kolorowe sale w najnowszym budynku oświatowym w Elblągu,
  • niewielkie grupy dzieci i doskonała kadra pedagogiczna,
  • codzienna nauka języka angielskiego w niewielkich grupach i zajęcia indywidualne,
  • każda sala z własną łazienką, tarasem i wyjściem na plac zabaw,
  • specjalnie dedykowane sale do nauki języka angielskiego, judo, tańca, plastyki, eksperymentów, sala kinowa – w cenie czesnego,
  • nauka gry w szachy – w cenie czesnego,
  • ciekawe zajęcia dodatkowe (spotkania, wycieczki, wizyty zwierzątek, teatrzyków, wyjścia edukacyjne) – wszystko w cenie czesnego,
  • leśny, rozległy plac zabaw (2000 m2) doskonale wyposażony w urządzenia zabawowe,
  • własna kuchnia z domowymi, zdrowymi posiłkami,
  • elastyczne godziny otwarcia przedszkola: od 6.30 do 19.00

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska

  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  do góry strony