A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Czerwone, żółte i …zielone. „Mali Europejczycy” wiedzą jak być bezpiecznym

  Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu to cudowne miejsce dla wszystkich dzieci. Czas tu spędzony to jednak nie tylko wspaniała zabawa i niesamowite przygody. To również bardzo ważna dla dzieci nauka – nie tylko wzięta z podstawy programowej dla grup przedszkolnych i „zerówkowych” ale również wprost z życia.

  Żłobek i Przedszkole „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko wspaniała zabawa, cudowne przygody i zapewniona profesjonalna opieka dla dzieci w wieku żłobkowym i przedszkolnym. To również nauka – zarówno ta przygotowująca do edukacji szkolnej, nauka języka angielskiego, twórcze rozwijanie zainteresowań artystycznych ale również dostarczanie wiedzy o bezpiecznym poruszaniu się po świecie.

  Dlatego „Mali Europejczycy” w tym tygodniu dokładnie poznają zasady poruszania się po miejskich chodnikach i przechodzeniu przez ulicę. Wiedzą jak wygląda przejście dla pieszych, jak działa sygnalizacja świetlna, że stoimy na świetle czerwonym a przechodzimy na zielonym.

  Oczywiście, jak przystało na niepubliczne przedszkole w Elblągu o profilu artystycznym, dzieci sygnalizacje świetlne oraz przejścia dla pieszych wykonały jako część prac plastycznych.

  Warto też wiedzieć, że dzieci w „Małym Europejczyku” w Elblągu codziennie rozmawiają po angielsku – ucząc się tego języka obcego każdego dnia, poprzez konwersacje z dyplomowanym lektorem.

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu stawia sobie za cel jak najlepsze przygotowanie swoich podopiecznych do wejścia w świat edukacji. Dlatego różnorodny i szeroki wachlarz zajęć dodatkowych ma na celu przede wszystkim rozwijać dzieci intelektualnie i ruchowo oraz kształtować postawy kulturalne i prozdrowotne, dobrze ale i komfortowo dla dziecka przygotować je do edukacji szkolnej.

  Jeśli zależy Wam na wszechstronnym rozwoju swoich dzieci i jak najlepszym przygotowaniu do edukacji szkolnej, to klasa „zerowa” w  Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu będzie idealnym wyborem.

  Kartę rekrutacyjną można pobrać tu: http://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/rekrutacja

  F: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/    

  do góry strony