A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dlaczego warto wybrać Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? Niezwykły Park Zabaw

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu – dlaczego właśnie tu warto zapisać swoje dziecko do grupy żłobkowej, przedszkolnej czy klasy zerowej? Przedstawiamy Wam cykl informacji na temat właśnie tego żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu. Tym razem zaprezentujemy nasz Park Zabaw.

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu posiada niesamowity Park Zabaw przy budynku.

  Nie można powiedzieć, że przy Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu funkcjonuje plac zabaw. Przecież przy każdej placówce żłobkowej czy przedszkolnej zawsze znajduje się jakiś kawałem placu, z kilkoma urządzeniami do zabawy i miejsca do pobiegania.

  Przy Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu znajduje się Park Zabaw. Całkiem inny niż wszystkie inne place zabaw przy elbląskich przedszkolach. Takiego miejsca nie ma nigdzie indziej w Elblągu i to warto podkreślić, ponieważ jest to prawdą.

  To olbrzymie, rozległe miejsce – pagórkowate, częściowo zadrzewione. Właściwie można to bardziej porównać do świetnie wyposażonego w urządzenia zabawowe parku niż typowego, przedszkolnego placu zabaw. Teren jest olbrzymi – to ponad 2000 m2 wspaniałego miejsca do zabaw, rekreacji, nauki i wypoczynku dla dzieci.

  Tu toczy się życie żłobkowe i przedszkolne i zimą, latem, wiosną czy jesienią. Tak kiedyś wyglądało nasze dzieciństwo, gdy z naszymi kolegami i koleżankami spotykaliśmy się właśnie na podwórkach czy placach zabaw – zamiast w wirtualnej sieci. Bawiliśmy się przy trzepakach, chowaliśmy się za drzewami, a nasza wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach.

  Taką tradycję zabaw podwórkowych kontynuujemy teraz w naszym żłobku i przedszkolu w Elblągu.

  Dzieci, jeśli tylko na to pozwala pogoda (czyli nie pada deszcz, grad, nie ściska mróz) - pod czujnym okiem naszej kadry pedagogicznej - spędzają właśnie jak najwięcej czasu w parku zabaw Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu.

  Nie dotyczy to tylko dzieci starszych czy tych, które jest samodzielnie chodzą. Również nasi najmłodsi żłobkowicze, jeszcze nie chodzący samodzielnie, ze smoczkiem w buźce – korzystają z naszego olbrzymiego parku zabaw. Jeśli zaś konieczny jest dłuższy spacerek – w ruch idą nasze wspaniałe, sześcioosobowe wózki, które zamówiliśmy w Stanach Zjednoczonych.

  Natomiast najlepsza zabawa jest latem, gdy mocno grzeje słonko. Wówczas park zabaw przy żłobku i przedszkolu w Elblągu zmienia się w prawdziwą strefę SPA – z kurtynami wodnymi, basenami, jacuzzi i jedzeniem z grilla.

  Trochę informacji o parku zabaw przy Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  Do nowoczesnego i kolorowego budynku przedszkola i żłobka w Elblągu przylega olbrzymi (ponad 2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nasz plac zabaw wyposażony jest w wiele nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń zabawowych dla dzieci – domki na drzewie, wigwamy indiańskie, zjeżdżalnie, piaskownice, trampoliny, miejsca do spożywania posiłków, hamaki. Zimą zaś dzieciaczki zjeżdżają tu na sankach, latem zaś kąpią się w basenach i szukają cienia pod drzewami.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony