A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dlaczego warto wybrać żłobek „Małego Europejczyka” w Elblągu?

  Koniec z poszukiwaniem wolnych miejsc w żłobku. W Elblągu funkcjonuje nowoczesna placówka oświatowa oferująca w jednym budynku przedszkole, żłobek oraz klasę zerową. Takiej oferty opiekuńczo-edukacyjnej w naszym mieście nie było!

  To najlepszy żłobek w Elblągu

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, tym razem „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal będzie miała również własny taras oraz łazienki.

  W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

  Do budynku przylega natomiast olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie będą przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Żłobek w Elblągu – nowoczesny i bezpieczny

  W nowym budynku funkcjonuje nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który już teraz przyjmuje elbląskie „maluszki”.

  Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883. 

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony