A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dlaczego warto wybrać Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu?

  Jaki żłobek w Elblągu będzie najlepszy dla naszego dziecka? Skoro mama decyduje się już na powrót do pracy, pozostaje wybrać – opiekę babci, opiekunki lub właśnie wytypowanie odpowiedniego żłobka. Na ten temat krążą różne opinie. Warto jednak wziąć pod uwagę to, co mówią rodzice o Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu.

  „Najlepszy żłobek pod słońcem, synek na widok swoich pań niemalże skacze z radości, chętnie z paniami idzie do sali a mi z uśmiechem na ustach robi "papa". Gdy go odbieram jest tak samo szczęśliwy jak rano. Cieszą mnie najbardziej codzienne zdjęcia, które można oglądać na profilu i zobaczyć radość swojego synka. Bardzo polecam!” – pisze jedna z mam naszego żłobkowicza. 

  „Jak dla mnie najlepsze przedszkole i żłobek!!! Panie bardzo zaangażowane i z pasja. Moja maleńka nigdy nie zrobiła scen płaczu przy przejęciu jej przez panie. Chodzi tam z uśmiechem a po weekendzie zdaje się stęskniona za żłobkiem. Atrakcje które funduje pani Dyrektor, panie z pasja do zawodu, domowa kuchnia, super wyposażenie sal i placu zabaw ….. długo by wyliczać. W 100% polecam. Wystarczy wejść na profil placówki, tam każdy zobaczy jak bardzo odbiega od postkomunistycznych placówek, które znamy” – kolejna opinia mamy.

  To tylko dwie z wielu opinii rodziców o Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu.

  Jeśli już zdecydowaliście, że Wasz skarb powinien pójść do żłobka i jesteście na etapie poszukiwania najlepszej placówki – przeczytajcie nasze informacje o Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu.

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk – najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w regionie.

  To najlepszy żłobek w Elblągu i okolicy

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, tym razem „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal ma również własny taras oraz łazienki.

  W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

  Do budynku przylega olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

  Własna kuchnia, zdrowe żywienie

  Żłobek Małego Europejczyka w Elblągu nie zamawia posiłków dla dzieci od zewnętrznych podmiotów. Placówka posiada własną kuchnię, gdzie codziennie są przygotowywane zdrowe posiłki, skomponowane specjalnie dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  To pozwala w pełni kontrolować co dzieci jedzą i z jakich produktów przygotowane są posiłki.

  Dzieci żłobkowe przebywają na świeżym powietrzu

  Jeśli placówka żłobkowa kojarzy Wam się z dziećmi, które całe dnie przebywają w budynku, w salach, nie wychodząc na spacery – to tak na pewno nie jest w Żłobku Małego Europejczyka w Elblągu. Tu nawet najmniejsze, jeszcze samodzielnie niechodzące dzieci bardzo dużo czasu przebywają na świeżym powietrzu – na placu zabaw czy na dłuższych spacerach.

  Dyrekcja żłobka w Elblągu zakupiła w USA 6-osobowe wózki dla dzieci, aby nawet najmłodsze dzieciaczki, które jeszcze same nie chodzą mogły w komfortowych i bezpiecznych warunkach codziennie zaliczyć dłuższy spacer.

  Żłobek w Elblągu – nowoczesny i bezpieczny

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  Rodzice więc mają dużo czasu, aby bez stresu i nerwów odebrać swoje dziecko w dogodnej dla nich porze dnia.

  Jeśli szukacie dla swoich dzieci żłobka idealnego żłobka, gdzie dzieci otoczone są najbardziej troskliwą opieką oraz dbałością o zdrowie i odpowiedni rozwój fizyczny i psychiczny dzieciaczków, gdzie wszystko robione jest z myślą o ich dobru – koniecznie wybierzcie żłobek w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  To będzie Wasza najlepsza inwestycja – bo inwestycja w dobro Państwa dzieci oraz możliwość kontynuowania aktywności zawodowej, gdzie będziecie mieli Państwo pewność, że Wasze dzieci mają zapewnioną najlepszą opiekę.

  Jeśli chcesz zapisać swoje dziecko do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu, zadzwoń do nas już teraz!

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl  lub dzwonić: 515 406 883.

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony