A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Domek na drzewie i inne cuda w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Takie rzeczy tylko w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Na rozległym, doskonale wyposażonym, zadrzewionym i pagórkowatym placu zabaw pojawił się ostatnio domek na drzewie. Dołączył tym samym do drewnianych wigwamów oraz innych domków i zjeżdżalni.

  Dyrekcja Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu robi wszystko, aby dzieci w tym elbląskim przedszkolu bawiły się wspaniale, pożytecznie spędzały czas i otrzymywały edukację przedszkolną nie tylko na najwyższym poziomie, ale również „podaną” w niezwykle atrakcyjny dla dzieci sposób.

  Nic w tym dziwnego, że dzieci kochają Małego Europejczyka w Elblągu i nie mogą się doczekać, gdy znów się znajdą w tym elbląskim żłobku i przedszkolu.

  Bardzo ważnym aspektem naszego niepublicznego przedszkola w Elblągu jest również olbrzymi, pagórkowaty, częściowo zalesiony, ogrodzony i bezpieczny plac zabaw. Tu dzieci spędzają wolny czas, mają zajęcia ruchowe, jedzą posiłki, kąpią się w dużych basenach. Tu również odbywają się wszystkie nasze ważne przedszkolne uroczystości.

  Warto wiedzieć, że ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Dzieci z Małego Europejczyka mają do dyspozycji trampoliny, miejsca do zabaw w piasku, boisko do piłki nożnej, do koszykówki, stoliki i ławy. Przede wszystkim zaś to co najważniejsze, kontakt z przyrodą i możliwość zabawy na świeżym powietrzu.

  Można powiedzieć, że plac zabaw przy Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu niczym nie odbiega od innych tego typu miejsc zabaw w naszym mieście. Jednocześnie to prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedszkolny park zabaw w Elblągu.

  Całkiem niedawno powstały już tu indiańskie wigwamy i kolorowe zjeżdżalnie. Teraz pojawił się prawdziwy, wspaniały, drewniany domek na drzewie. Jest przestronny, dość wysoko postawiony – jednak bez przesady – żadne dziecko nie będzie miało problemu, aby do niego się dostać. Ponadto ma wspaniały, przestronny taras.

  Zainstalowała go przy Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu ekipa aż z Krakowa, która specjalizuje się w budowie tego typu urządzeń zabawowych.

  Teraz Mali Europejczycy zyskali nową atrakcję w swoim olbrzymim placu zabaw. Dzieci nowy domek oczywiście powitały z prawdziwą radością. Oczywiście nowe miejsce zabaw zostało już dokładnie przetestowane, a mali eksperci uznali, że domek jest po prostu fantastyczny.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia przedszkolakom najlepsze warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883

  do góry strony