A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu w sadzie

  Niedawno dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu odwiedziły gospodarstwo pełne warzyw oraz pole dyniowe za miastem. Teraz nadszedł czas na owoce, więc Mali Europejczycy wyruszyli do sadu.

  Skąd biorą się te pyszne owoce? Jabłka, gruszki, śliwki, które codziennie rodzice kupują w warzywniakach. O tym, gdzie rosną popularne owoce, które znajdują się na naszych stołach dzieci z tego niepublicznego przedszkola w Elblągu mogły przekonać się na własne oczy.

  Ponownie autokar Małego Europejczyka zapełnił się dziećmi z wiaderkami w dłoniach. Kierunek wycieczki – sad za miastem. Bo trzeba wyjechać na wieś aby na własne oczy zobaczyć gdzie i jak rosną pyszne, słodkie owoce. To bardzo zdrowe przekąski, które dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu doskonale znają i lubią. Goszczą bowiem często na naszych przedszkolnych stołach podczas codziennych posiłków.

  Dzieci więc nie tylko zobaczyły owoce na łonie przyrody, tak jak dojrzewają i rosną, ale mogły również je zrywać i wkładać do swoich wiaderek a także posmakować zerwane prosto z drzewa.

  To była dla dzieciaczków z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu nie tylko wspaniała przygoda na świeżym powietrzu ale również cenna lekcja z zakresu przyrody.

  Warto dodać, że zerwane i przywiezione przez dzieci owoce służyły nam również jako pyszne, słodkie eksponaty podczas zajęć przedszkolnych.

  Uczymy się i poznajemy życie „na żywo” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – możemy wszystko zobaczyć na własne oczy, dotknąć, posmakować, dowiedzieć się na miejscu.

  Przedszkole to nie tylko budynek, plac zabaw i sale. Przedszkole to dla naszych dzieciaczków prawdziwe, wspaniałe przygody oraz poznawanie otaczającego nas świata.

  Więcej zdjęć i filmy na naszym koncie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  do góry strony