A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Małego Europejczyka w Elblągu przywołują wiosnę

  Żłobek, Przedszkola i Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu przygotowuje się usilnie do nadejścia wiosny. Jak zaś wiadomo oznakami tej pory roku jest nie tylko zielenienie się naszego otoczenia, ale również przylot bocianów oraz tradycyjne topienie Marzanny – złego ducha zimy.

  W Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu, dzieci okres oczekiwania na nadejście wiosny oczywiście wykorzystują twórczo – nie mogłoby być inaczej. W naszym przedszkolu i klasie zerowej w Elblągu dzieci zawsze uczą się przez zabawę i bawiąc się uczą.

  Dlatego na kolejnym zajęciach nasze dzieciaczki projektowały…bociany. Jak wiadomo te ptaki zawsze zwiastują nadejście wiosny. Gdy już przylatują do Polski z Afryki, oznacza to, że zaczyna się u nas robić coraz cieplej, a już wkrótce będzie bardzo zielono.

  Oczywiście bociany nie przyjdą do naszego budynku żłobka i przedszkola w Elblągu, dlatego nasze dzieciaczki wykonały własne bociany z kartek papieru, co było dla nich nie tylko wspaniałą zabawą, ale również ćwiczeniem motoryki małej oraz zmysłu plastycznego. Bociany wyszły nam pięknie.

  To jednak nie wszystko, ponieważ dzieciaczki z naszego przedszkola i żłobka w Elblągu wykonały również prawdziwe bocianie gniazdo, w którym znalazły się…jajka tych ptaków. Wszak wiosna to także symbol narodzin nowego życia, odradzania się przyrody po zimowej przerwie.

  Nie mogło również zabraknąć przygotowania tradycyjnej Marzanny – kukły, którą topi się, by pożegnać zimę. Nasze dzieci z przedszkola i klasy zerowej w Elblągu już przygotowały swoją Marzannę, projektując jej suknie i wykonując ją – wyszła naprawdę wspaniale.

  Więcej zdjęć i filmików znajdziecie na naszej stronie na facebooku: Facebook Małego Europejczyka w Elblągu

   

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony