A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzień Babci i Dziadka w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu

  To jedno z najważniejszych świąt obchodzonych w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Nic w tym dziwnego, ponieważ babcie i dziadkowie to niezwykle ważne osoby w życiu dzieci. Dlatego dzieciaczki z tego żłobka, przedszkola i klasy zerowej w Elblągu przygotowały dla swoich babć i dziadków niezwykłą uroczystość.

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu do uroczystości obchodów dnia babci i dziadka przygotowywały się dużo wcześniej, przygotowując dla nich piękne prezenty.

  Kiedy babcie i dziadkowie przybyli w końcu na uroczystość swojego święta do Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu wszystko było już gotowe. Były więc atrakcje artystyczne, wiele wzruszeń, pyszny poczęstunek, wspólna zabawa babć i dziadków z wnukami w tym niepublicznym żłobku i przedszkolu w Elblągu.

  To jednak nie koniec atrakcji, jakie czekały na babcie i dziadków w Małym Europejczyku. Wspólnie z wnuczkami i wnukami przygotowali specjalny kalendarz, który ozdabiano kolorowymi kwiatkami. To również była wspaniała zabawa.

  Dzień Babci i Dziadka to niezwykłe oraz wzruszające wydarzenie w życiu dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Zawsze bardzo chętnie gościmy w naszych progach zarówno rodziców, jak i oczywiście babcie i dziadków naszych dzieciaczków, które uczęszczają do Małego Europejczyka.

  Filmiki i zdjęcia z Dnia Babci i Dziadka z Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu można obejrzeć na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu:

  Wybierz Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony