A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzień Ojca w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Jak powstają laurki dla tatusiów?

  Jeśli tatusiowie Małych Europejczyków zastanawiali się jak powstają te piękne, fantastyczne laurki, które otrzymują od swoich dzieciaczków na Dzień Ojca, to właśnie teraz jest okazja aby to odkryć. Uchylamy rąbka tajemnicy laurkowego rzemiosła.

  Dzień Ojca to ważne wydarzenie w życiu elbląskiego niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Tata to niezwykle ważna osoba w życiu każdego dziecka i o tym nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Także dzieci z naszego przedszkola w Elblągu doskonale o tym wiedzą.

  Jak zaś wiadomo, nic tak nie uszczęśliwi tatusiów jak piękna, własnoręcznie wykonana przez dzieci, kolorowa laurka – na której znajdą nie tylko swoje podobizny (mniej lub bardziej udane) ale również najbardziej szczere życzenia i ważne słowa „Kocham Cię Tatusiu”.

  Dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu takie właśnie laurki dla tatusiów przygotowały. W ruch poszły kolorowe kredki, kartki, kleje, nożyczki. Żadne dziecko nie szczędziło trudu i wysiłki by dla tatusiów wykonać najładniejszą, najbardziej kolorową laurkę.

  Jeśli więc teraz tatusiowie, obdarowani tymi pięknymi kartkami przed dzieci z naszego niepublicznego przedszkola w Elblągu zastanawiają się jak one powstawały – zachęcamy do objerzenia galerii zdjęć.

  Tam widać dokładnie, niemal krok po kroku proces tworzenia przepięknych laurek.

  Więcej informacji i zdjęć znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli szukasz najlepszego żłobka, przedszkola a może klasy zerowej dla Twojego dzieciaczka w Elblągu, koniecznie poznaj Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu.

  Nasza placówka doskonale przygotowuje dzieci do edukacji szkolnej, rozwija jego zdolności, talenty, uczy wszystkich potrzebnych dziecku w tym wieku umiejętności. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, domową atmosferę, baśniowy klimat, posmak niesamowitej przygody oraz bardzo ciekawe wizyty rozmaitych gości i podróże.

  Więcej informacji pod numerem telefonu: 515 406 883.

  do góry strony