A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzień Taty w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Dzień Mamy znamy i uroczyście obchodzimy. Nie mniej jednak ważny jest oczywiście Dzień Taty – ponieważ to również ważne święto w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Widać to w naszych relacjach filmowych, jak bardzo dzieci zaangażowały się do przygotowania wspaniałych prezentów-upominków dla tatusiów.

  Jeśli tatusiowie Małych Europejczyków zastanawiali się jak powstawały te piękne, fantastyczne, kolorowe krawaty i puchary, które otrzymały od swoich dzieciaczków na Dzień Ojca, to właśnie teraz jest okazja, aby to odkryć. Uchylamy rąbka tajemnicy tej niezwykłej pracy i wspaniałego zaangażowania naszych dzieciaczków.

  Dzień Ojca to ważne wydarzenie w życiu elbląskiego niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. Tata to niezwykle ważna osoba w życiu każdego dziecka i o tym nie trzeba specjalnie nikogo przekonywać. Także dzieci z naszego przedszkola w Elblągu doskonale o tym wiedzą.

  Jak zaś wiadomo, nic tak nie uszczęśliwi tatusiów jak piękna, własnoręcznie wykonana przez dzieci, praca. A jak wiadomo, tatusiowie codziennie lub od czasu do czasu zakładają właśnie krawaty. Dlatego dzieci wykonały fantastyczne, kolorowe, męskie dodatki do ubioru.

  Oprócz tego każdy tatuś otrzymał również wspaniały puchar, z miejsce numer 1, bo jak wiadomo każdy tata jest najlepszy i jedyny w swoim rodzaju!

  Dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu takie właśnie upominki-niespodzianki dla swoich tatusiów przygotowały. W ruch poszły kolorowe kredki, kartki, kleje, nożyczki. Żadne dziecko nie szczędziło trudu i wysiłki by dla tatusiów wykonać najładniejszy, najbardziej kolorowy prezent.

  Dzień Taty to wyjątkowa okazja, aby dzieci mogły wyrazić swoją miłość i wdzięczność wobec swoich ojców. Jest to czas, kiedy przedszkolaki mogą uczcić swoich tatusiów w radosnej i twórczej atmosferze, ucząc się jednocześnie wartości takich jak wdzięczność, wyrażanie uczuć i szacunek dla rodziny.

  „Drodzy tatusiowie w tym szczególnym dniu nasze przedszkolaki chciałyby życzyć wam aby spełniły się wasze pragnienia, słonko zawsze wam świeciło, niech każdy moment będzie wypełniony szczęściem i spokojem, Przyjmijcie te skromne życzenia od kochających was dzieci”.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów z naszych codziennych zajęć na naszej stronie na facebooku: Facebook Małego Europejczyka

   

  Przeczytaj również  naszych półkoloniach wakacyjnych: Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu?

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony