A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Dzień Wody w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Woda jest nam niezbędna do życia. Nie moglibyśmy cieszyć się życiem i światem, jaki znamy, bez obecności wody. O wodę więc trzeba dbać, oszczędzać, dobrze ją wykorzystywać. Tego wszystkiego dowiedziały się dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu podczas obchodów Dnia Wody.

  Z okazji Dnia Wody dzieci z Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu poznawały wszystkie tajemnice tej niezwykłej, życiodajnej substancji. Bo przecież każdy wie, że bez wody na naszej planecie nie ma szans na żadne życie. Jesteśmy więc od wody uzależnieni.

  Dzień Wody w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Dzieci z tego żłobka i przedszkola w Elblągu dowiedziały się, skąd bierze się woda, jakie ma dla nas znaczenie, jak należy o wodę dbać i oszczędzać.

  Temat wody posłużył również dzieciom z Małego Europejczyka w Elblągu do wykonania ciekawych prac plastycznych – zrobiliśmy wodny świat w słoiczkach oraz rybki, żyjące w wodzie, z plasteliny.

  Ponadto właśnie woda posłużyła nam do zajęć z poznawania literek oraz do liczenia podczas zajęć matematycznych. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania bawiąc się przy tym doskonale.

  Więcej zdjęć i filmików z tych zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  Nasza placówka doskonale przygotowuje dzieci do edukacji szkolnej, rozwija jego zdolności, talenty, uczy wszystkich potrzebnych dziecku w tym wieku umiejętności. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, domową atmosferę, baśniowy klimat, posmak niesamowitej przygody oraz bardzo ciekawe wizyty rozmaitych gości i podróże.

  do góry strony