x

  Festyn rodzinny w Przedszkolu Mały Europejczyk

  Coś się kończy a coś zaczyna. Taki jest krąg życia, a o tym przekonują się dzieci w Przedszkolu Mały Europejczyk. W czwartek odbył się wspaniały festyn rodzinny, podczas którego żegnaliśmy dzieci, które za moment rozpoczną już szkolną edukację. Pojawiły się natomiast również maluszki, które wkrótce dołączą do Małych Europejczyków.

  Festyn rodzinny był nie tylko świetną okazją do zabawy dla dzieci, jak i do rozmów i integracji rodziców Małych Europejczyków. Dzieci bawiły się wspaniale, korzystając ze wszystkich atrakcji placu zabaw przedszkola a także wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni. Odbyły się różnorodne gry i zabawy. Były również pyszne lody, słodka wata cukrowa, smaczne jedzenie z grilla.

  Część dzieci w ten sposób żegnało się już niestety z Przedszkolem Mały Europejczyk – zaczną wkrótce edukację w szkołach podstawowych. Będziemy bardzo tęsknić ale też z dumą obserwować ich sukcesy w nauce szkolnej.

  Jesteśmy przekonani, że świetnie poradzą sobie w szkołach. Zostali bardzo dobrze przygotowani do tego w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jednocześnie z radością witamy nowe dzieciaczki, które zasilają wspaniałe i kolorowe szeregi Małych Europejczyków.

  Zabawa była wspaniała, podobnie jak pogoda. Żegnać się było żal a więc były też ronione łzy, podziękowania, wspomnienia. Były też zaciekawione buźki nowych przedszkolaków.

  Coś się  kończy ale też coś się zaczyna. O każdym „naszym” dzieciaczku będziemy oczywiście pamiętali i chętnie usłyszymy o ich dalszych przygodach, tym razem w szkołach podstawowych.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia przedszkolakom najlepsze warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883

  do góry strony