A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Festyn rodzinny w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Festyny rodzinne to już tradycyjna impreza integracyjna dla rodziców i dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Każdy, kto choć raz w takiej zabawie uczestniczył wie, że zawsze czeka go moc atrakcji i dobrze spędzi czas. Tym razem była pewna nowość w tym wydarzeniu.

  Nowością był fakt, że tradycyjny festyn rodzinny w tym niepublicznym żłobku i przedszkolu w Elblągu odbywał się już na terenie nowego, wspaniałego obiektu zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego 33.

  Była to więc również okazja do obejrzenia nie tylko wspaniałego, rozległego parku zabaw dla dzieci ale również najnowocześniejszego w Polsce żłobka i przedszkola, które znajduje się w Elblągu.

  O nowoczesnym żłobku i przedszkolu w Elblągu przeczytasz więcej tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/tego-w-elblagu-jeszcze-nie-bylo-nowoczesny-zlobek-i-przedszkole-w-jednym-miejscu-za-590-zl,10980.htm

  Ponieważ pogoda dopisała, cała impreza odbywała się na terenie olbrzymiego, wspaniale wyposażonego parku zabaw – 2000 m2 częściowo zalesionego terenu, gdzie stanęły dmuchane zjeżdżalnie oraz inne urządzenia do zabaw.

  Bawiły się jednak nie tylko dzieci ze żłobka i przedszkola w Elblągu ale również ich rodzice, zaangażowani do różnego rodzaju zabawnych konkursów (bieg w workach, przeciąganie liny).

  Dzieci i rodzice, zmęczeni zabawą, mogli usiąść na ławkach w cieniu drzew oraz posilić się daniami z grilla czy z przedszkolnej kuchni. Były również serwowane pyszne lody i wata cukrowa.

  Zabawa naprawdę była wspaniała, przy muzyce elbląskiego artysty Łukasza Geska.

  Chcesz dobrze poznać najnowocześniejsze przedszkole w Elblągu? Zapisz dziecko na wakacyjne półkolonie!

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/tego-nie-mozna-przegapic-fantastyczne-wakacje-i-polkolonie-w-malym-europejczyku,11012.htm

  Więcej informacji, zdjęć i filmów na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli jeszcze szukacie dla swoich pociech żłobka i przedszkola niezwykłego, przyjaznego dzieciom, stawiającego na edukację w atrakcyjnej, zabawowej formie, które zapewnia dzieciom najlepsze w Elblągu warunki nauki, zabawy i bezpieczeństwa – mamy jeszcze wolne miejsca.

  Wystarczy zadzwonić i umówić się na spotkanie - 515 406 883

  do góry strony