A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Jedyne takie ferie zimowe w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Nie chcesz aby Twoje dziecko nudziło się w domu? Chcesz mu zagwarantować świetną zabawę, atrakcyjnie spędzony czas oraz opiekę na najwyższym poziomie? Koniecznie skorzystaj z oferty ferii zimowych w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu.

  Święta się skończyły, rodzice wracają do pracy a dzieci nadal mają ferie zimowe. Trzeba im zapewnić dobrą opiekę i zagospodarować czas wolny. Nie zawsze możemy liczyć na pomoc babć, dziadków czy najbliższej nam rodziny. Co wówczas mamy zrobić z naszymi pociechami?

  Można zapewnić im wspaniałe ferie zimowe w Niepublicznym Artystyczno-Językowym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu, które w okresie ferii zimowych czas otwarte.

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu to gwarancja nie tylko edukacji dzieci na najwyższym poziomie, ale również wspaniałej zabawy i atrakcyjnie spędzonego czasu. Wiedzą o tym doskonale te dzieci, które do tego elbląskiego żłobka i przedszkola uczęszczają oraz te, które korzystają z różnych imprez organizowanych dla dzieci z Elbląga i okolic.

  Teraz Mały Europejczyk organizuje ferie zimowe dla dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych z Elbląga i okolic.

  Oferta ferii zimowych Niepublicznego Artystyczno-Językowego Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas aż do godz. 19.00. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dziecko świetnie się bawi i przy okazji uczy.

  Można tu przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po świąteczno-noworocznej przerwie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 19.00.

  Dzieci mogą tu liczyć na wspaniałe zabawy oraz wiele atrakcji oferowanych przez Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu. A do tego służyć będą: wspaniale wyposażone, multimedialne, bajecznie kolorowe sale w tym elbląskim przedszkolu oraz olbrzymi, doskonale wyposażony, częściowo zadrzewiony Park Zabaw.

  W programie m.in. takie zajęcia, jak:

  - „MasterChief Junior” – kulinarne zajęcia i zabawy dla dzieci w nowoczesnej kuchni przedszkola,

  - zajęcia plastyczne,

  - zajęcia taneczne,

  - nauka judo,

  - zajęcia z j. angielskiego,

  - zabawy ruchowe na terenie Parku Zabaw przy żłobku i przedszkolu.

  Cena to 100 zł za dzień/1 dziecko

  W tej cenie dzieci mają zapewnione:

  - opiekę i wiele atrakcji w godzinach od 6.30 do 19.00,

  - pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolację)

  - udział w licznych zajęciach, grach i zabawach.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 515 406 883.

  do góry strony