A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Jedyne takie półkolonie wakacyjne i jedyne takie zabawy dla dzieci w Elblągu

  To prawdziwy ewenement nie tylko w Elblągu, ale też prawdopodobnie w całej Polsce. Takie półkolonie wakacyjne tylko w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. Klimaty hawajskie, plażowanie, baseny, grill, zabawa do późnego wieczora oraz nocka w przedszkolu.

  Jedyne takie półkolonie wakacyjne w Elblągu

  Trwają wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Takich atrakcji, jakie tu przygotowano dla dzieci, ciężko szukać w innych tego typu placówkach oświatowych, które organizują półkolonie wakacyjne dla dzieci w Elblągu.

  Dzieciaki bawiły się na wielkiej plaży, którą zorganizowano na terenie olbrzymiego placu zabaw. Były też baseny i jacuzzi. Dzieci bawiły się też w klimatach hawajskich – były pyszne kolorowe napoje, owocowe dania. Również nie mogło zabraknąć grilla i szaleństw do późnych godzin wieczornych.

  Mały Europejczyk zorganizował także nockę w przedszkolu – to wspaniała impreza dla dzieci w wieku przedszkolnym i z pierwszych klas szkoły podstawowej, gdzie dzieciaczki już od piątku do soboty przebywają na terenie tego elbląskiego przedszkola, a rodzice mają wolny, piątkowy wieczór.

  Na półkolonie wakacyjne w Elblągu można zapisać małe dzieci

  To jedyna tego typu placówka edukacyjna w Elblągu, gdzie na półkolonie wakacyjne mogą zostać zapisane nawet dzieci w wieku żłobkowym – tak małych dzieci praktycznie nigdzie indziej nie umieścimy na wakacyjnych półkoloniach.

  To zasługa tego, że przy Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu działa również najlepszy w mieście niepubliczny żłobek.

  Dzieci nie przebywają cały dzień w salach budynku. Bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieci mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

  Jeśli żłobkowe dzieci jeszcze nie chodzą samodzielnie, nauczycielki wykorzystują specjalne, sześcioosobowe wózki, którymi z dziećmi wyruszają na dalsze spacery. Mają zapewnione komfort, wygodą, napoje, posiłki podczas takiej wycieczki.

  Półkolonie wakacyjne w Elblągu - wszystko dla dzieci

  Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnioną całodzienną, profesjonalną opiekę, pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy „domowy” obiad, podwieczorek), wiele wspaniałych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

  Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice dzieci mogą spokojnie wrócić do pracy po urlopie lub zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom jeszcze przed urlopem. Rodzice nie muszą martwić się, co ich pociechy robią w tym czasie w domu czy na zewnątrz – mają zapewnioną opiekę i wyżywienie, a po pracy można je odebrać z Małego Europejczyka.

  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

  do góry strony