A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Jedyny taki dzień dziecka w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Jedyny takie Dzień Dziecka w Elblągu ponieważ w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu trwa on aż...trzy dni. Takie rzeczy właśnie tylko w Małym Europejczyku – bo jak świętujemy to zawsze maksymalnie i z dużą pompą. Dzień Dziecka to w tym elbląskim przedszkolu najważniejsze święto w roku.

  Osoby, które śledzą na bieżąco wydarzenia w naszym przedszkolu w Elblągu doskonale wiedzą, że nie jest to zwykła placówka edukacyjna dla dzieci. Jeśli mielibyśmy Małego Europejczyka przyrównać do czegokolwiek, najbliższa naszej idei będzie magiczna, baśniowa, kolorowa Akademia Pana Kleksa. Tylko, że My mamy zamiast Ambrożego Kleksa naszą niezwykłą, niestandardową, poświęcającą wszystko dla dzieci Panią Dyrektor Wioletę Stępczyńską. Osobę całkowicie oddaną dobru powierzonych jej przez rodziców dzieciom.

  Wioleta Stępczyńska – dyrektor Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk, wulkan energii, wspaniałych i często niestandardowych pomysłów, cały czas myśląca tylko o tym co jeszcze więcej może dać dzieciom ze żłobka i przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. To nasz prawdziwy „motor napędowy” Małego Europejczyka. Zaraża wszystkim swoimi pomysłami, energią do działania i radością nauki i zabawy z dziećmi.

  Dzięki jej pomysłowości, energii, poświęceniu dla dzieci mamy dziś w Elblągu jedną z najlepszych w kraju placówek żłobkowych i przedszkolnych w nowoczesnym, kolorowy, bajkowym budynku.

  Czy jest druga taka Pani Dyrektor przedszkola i żłobka w Polsce, która szaleje z dziećmi na placu zabaw, organizuje niesamowite wycieczki, pozyskuje dla swoich dzieci wiele niezwykłych pomocy edukacyjnych, zabawek, mówi, że „szczęśliwe dziecko, to brudne dziecko”, pozwala na sensoryczne zabawy w salach przedszkola?

  Dlatego dyrekcja i kadra pedagogiczna cały czas wymyślają co jeszcze można zrobić lepszego dla radości i uśmiechu dzieci. Dlatego w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu Dzień Dziecka nie może zakończyć się na jednym dniu! Musi to trwać przynajmniej trzy dni, aby dzieci poczuły, że w swoje święto doskonale się bawiły.

  Na terenie Małego Europejczyka, na naszym olbrzymim, zalesionym, jedynym takim w Elblągu Parku Zabaw stanęła więc olbrzymia dmuchana zjeżdżalnia, na której dzieci z tego przedszkola w Elblągu mogły szaleć do woli. Do tego pyszne lody o rozmaitych smakach – bez ograniczeń. Każde dziecko mogło zjeść ich tyle, ile tylko chciało. Oczywiście jak mamy festyn i świętujemy w Małym Europejczyku – musiała też pojawić się najprawdziwsza wata cukrowa kręcona tradycyjną metodą na patyku.

  Radość, śmiech dzieci świadczyły o tym, że tak obchodzony Dzień Dziecka jest „strzałem w dziesiątkę” w Małym Europejczyku.

  Więcej zdjęć i filmików z Dnia Dziecka w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony