A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Karnawał w stylu lat 80-tych w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Kolorowe, błyszczące ubrania, kasety magnetofonowe, muzyka z płyty winylowej, zdjęcia robione polaroidem. Te „klimaty” z pewnością pamiętają nasi dziadkowie oraz rodzice. Teraz, w klimacie szalonych, kolorowych lat 80-tych XX wieku bawiły się dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu.

  Takie zabawy tylko w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Czas karnawału, to okres wspaniałej, wesołej zabawy. W wielu przedszkolach organizowane są zabawy karnawałowe – zwykle na sali, przy muzyce, a dzieci przychodzą w różnych strojach. Jednak w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu takie „zwykłe” podejście do nauki czy zabawy nas nie zaspokaja. Chcemy więcej i jak najlepiej dla naszych dzieciaczków.

  Dlatego nasza zabawa karnawałowa odbyła się w stylu lat 80-tych XX wieku. To okres, który pewnie z rozrzewnieniem wspominają nasi dziadkowie czy rodzice – jako okres swojego dzieciństwa. Tym razem te czasy poznają nasze dzieci. Nie było komputerów czy internetu, nikt nie miał smartfona czy tabletu. Muzyki słuchano z kaset magnetofonowych lub płyt winylowych. Zdjęcia „na szybko” robiono polaroidem – aparatem, z którego po wykonaniu zdjęcia wyłaniała się fotografia na specjalnym papierze.

  Właśnie w takich „klimatach” bawiły się dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu. Ubrane, dzięki staraniom naszych wspaniałych rodziców w stylu tych wspaniałych lat 80-tych ubiegłego wieku. Królowały więc kolory, cekiny, okulary słoneczne, kapelusiki itp.

  Oczywiście zabawę karnawałową poprzedziły w naszym żłobku, przedszkolu i klasie zerowej przygotowania – dzieci na zajęciach plastycznych wykonywały własnoręcznie piękne maski karnawałowe.

  Później zaś nastąpiła już dyskoteka przy wspaniałych, muzycznych przebojach lat 80-tych. Któż z nas ich nie zna i nie wspomina z sentymentem?

  Więcej filmików i zdjęć z naszego balu karnawałowego w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/


  Przeczytaj również: Rekrutacja do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu


  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony