A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Kierunek Gdynia. Kolejna wycieczka dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu

  Łyk kultury? Jak najbardziej! Wspaniała zabawa? Oczywiście. W końcu zawsze w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu łączymy edukację ze wspaniałymi atrakcjami dla dzieci. Tak było również tym razem, gdy dzieci z naszego przedszkola i klasy zerowej w Elblągu ruszyły autokarem na wycieczkę do Gdyni.

  Takie wycieczki tylko w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu!

  Uczymy się i poznajemy życie „na żywo” w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu – możemy wszystko zobaczyć na własne oczy, dotknąć, posmakować, dowiedzieć się na miejscu. Wychodzimy poza sale przedszkolne i plac zabaw przedszkola, aby nasze dzieci na własne oczy mogły doświadczyć tego, co w życiu jest ważne i istotne.

  Przedszkole to nie tylko budynek, plac zabaw i sale. Przedszkole to dla naszych dzieciaczków prawdziwe, wspaniałe przygody oraz poznawanie otaczającego nas świata.

  To już nasza tradycja, że co jakiś czas celem naszej kolejnej wycieczki jest oczywiście Teatr Muzyczny w Gdyni, gdzie naszego dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu mogły wziąć udział we wspaniałym spektaklu muzycznym na podstawie bajek Walta Disneya. Dzieci były przedstawieniem po prostu oczarowane.

  To przy okazji również wspaniała okazja do nauki dla naszych dzieci w jaki sposób zachowujemy się w placówkach kultury tego typu, czyli w teatrze.

  To jednak nie wszystkie atrakcje. Udaliśmy się również na bulwar nadmorski w Gdyni, gdzie dzieciaki mogły oglądać różne, zacumowane tam statki – żaglowce oraz „Błyskawicę” – zabytkowy okręt wojenny, który obecnie jest ciekawym muzeum. Jeśli tam jeszcze nie byliście, koniecznie warto odwiedzić to muzeum na wodzie.

  Kolejnym punktem wycieczki był plac zabaw nad morzem, na plaży – nasze dzieciaczki wspaniale się tam bawiły, korzystając z pięknej pogody i świeżego powietrza.

  Był również pyszny obiad, ponieważ jak wiadomo, po takiej dawce ruchu na świeżym powietrzu, każdy może być bardzo głodny!

  Dodatkowo dzieci z naszego przedszkola i klasy zerowej w Elblągu na sam koniec pobytu w Gdyni miały okazję poszaleć we wspaniałym kompleksie zabaw „Honolulu” – tam naprawdę jest wiele świetnych atrakcji do szaleństw dla dzieci. Wystarczy obejrzeć zdjęcia i filmiki na naszej stronie na facebooku, jak dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu wspaniale spędziły czas w Gdyni podczas naszej kolejnej wycieczki.
   

  Więcej informacji, zdjęć i filmów znajdziecie na naszej stronie na facebooku: Facebook Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu


  Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola i zerówki Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony