A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Kierunek Łeba. Moc atrakcji czeka na "Małych Europejczyków"

  Niezwykłe miejsce, niesamowite przedszkole, wyjątkowe atrakcje. To nie jest tylko placówka żłobkowa i przedszkolna ale magiczny zakątek w Elblągu gdzie zawsze dzieci i ich potrzeby są najważniejsze! Tu Dzień Dziecka trwa cały czas! Teraz dzieci z tego niepublicznego elbląskiego żłobka i przedszkola wybierają się na niezwykłą wycieczkę do Łeby!

  Pamiętacie Akademię Pana Kleksa, gdzie dzieci uczyły się w niezwykłym, zaczarowanym klimacie, edukując się poprzez zabawę? Podobnie jest właśnie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – wyjątkowe miejsce, które dzieci wprost uwielbiają.

  W wakacje "Mały Europejczyk" nadal tętni życiem dzieci. Trwają wakacyjne półkolonie w tym niepublicznym żłobku i przedszkolu w Elblągu.

  Przed nami teraz wyjazd do miejsca niezwykłego, magicznego – do parku rozrywki w Łebie.

  Jedziemy 5 sierpnia!

  Dzieci z "Małego Europejczyka" jeżdżą tam co roku. Jak był podczas ostatniego wyjazdu?

  Poniżej nasza relacja z ubiegłego roku:

  "Nawet pogoda postanowiła rozpieszczać dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Było pięknie i słonecznie - cudowna aura na tak spektakularny wypad nad morze :)

  Podczas tego wyjazdu dzieci trafiły do miejsca niezwykłego - wspaniałego parku rozrywki, gdzie mogły wyszaleć się na pontonach przy wodnych zjeżdżalniach oraz na wielkim kole mechanicznym. Świetnie bawiły się również na ogromnym placu zabaw.

  Odwiedziliśmy również park dinozaurów, gdzie mogliśmy obejrzeć wielkie gady, które kiedyś żyły na naszej planecie. Bardzo pouczająca wycieczka dla dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Na koniec zawitaliśmy na największą polską pustynię pod Łebą. Mogliśmy poczuć się jak w klimacie afrykańskim, gdzieś na obrzeżach Sahary. Dla dzieci to zawsze budzi wielkie wrażenie".

  do góry strony