x

  Kolejna Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Ta impreza cieszy się zawsze dużym powodzeniem zarówno wśród dzieci z całego Elbląga, jak i ich rodziców. Imprezowa piątkowa noc połączona z sobotnimi porannymi szaleństwami – to dla dzieci. Rodzice mają w tym czasie wolne – mogą również wykorzystać odpowiednio piątkowy wieczór i odespać szaleństwa w sobotę rano.

  Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk

  Pidżama Party – to cykliczna impreza w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, która skierowana jest do wszystkich dzieci z naszego miasta w wieku od 2 do nawet 12 lat. Tak więc każde dziecko w tym wieku, nawet jeśli nie uczęszcza do Małego Europejczyka może skorzystać z piątkowego szaleństwa.

  W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie „wystrzałowy” piątkowy wieczór, wiedząc iż ich pociechy znajdują się pod profesjonalną opieką nauczycieli tego elbląskiego przedszkola.

  Dzieci na Pidżama Party można przywieźć do Przedszkola Mały Europejczyk już w piątek o godz. 16.00. Dzieciaczki spędzają piątkową noc w przedszkolu. W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje do godz. 13.00. Można się więc spokojnie wyspać.

  Jednak również dzieci mają w piątkową noc i sobotnie przedpołudnie zapewnione moc atrakcji.

  Co czeka na uczestników Pidżama Party?

  To przede wszystkim szalone zabawy do późnego wieczora na dużym, dobrze urządzonym placu zabaw z animatorami różnych konkursów i imprez skierowanych do najmłodszych. Jeśli tylko pogoda na to pozwala dzieci również korzystają z kąpieli w dużym basenie ustawionym na placu zabaw.

  Nikt nie jest znudzony ani tym bardziej głodny – dzieci mają zapewnione przekąski oraz dania z grilla. Nawet dzieci, które wcześniej na takiej imprezie nie były doskonale się tu czują, zostają otoczone opieką oraz szybko poznają nowych przyjaciół.

  Kiedy zapada już zmrok zabawa przenosi się do przestronnych i kolorowych sal Przedszkola Mały Europejczyk. Tam dzieci jedzą pizzę, bawią się przy muzyce oraz toczą pasjonującą walkę na poduszki.

  Przed snem oczywiście dziecięce kino na dużym ekranie i nocowanie w przedszkolu.

  Sobotni poranek witamy oczywiście pożywnym śniadankiem i kolejną porcją świetnych zabaw ruchowych na naszym placu zabaw. I tak dzieci szaleją aż nie przyjadą po nich rodzice. Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13.00.

  Jak Pidżama Party odbierają rodzice?

  - Moja córka był pierwszy raz i już mi zapowiedziała, że chce jeszcze tu wrócić. Była szczęśliwa i poznała nowe koleżanki. Nie mogły się rozstać. My z partnerem mieliśmy zaś w końcu czas wyskoczyć w piątek do kina i na pizzę ze znajomymi. Na pewno jeszcze z Pidżama Party skorzystamy – mówi jedna z mam, której 5-letnia córka uczestniczyła w Pidżama Party.

  Kolejna opinia, która nas bardzo cieszy.

  - Mój Karol był zachwycony. Jest już trzeci raz chociaż na co dzień chodzi do innego przedszkola w Elblągu. Jednak na Pidżama Party będziemy przychodzić. Karol już pomału kończy swoją przygodę z przedszkolem, jednak młodszą córkę na pewno zapiszemy już do Małego Europejczyka. My w piątek wieczorem wpadliśmy w końcu do znajomych bo zawsze „domówka” była przekładana z różnych powodów. Jednak gdy okazało się, że jest znów Pidżama Party to starszego syna zawieźliśmy od razu do Małego Europejczyka. Zawsze chętnie tu wraca i zawsze jest szczęśliwy – mówi tata 6-letniego Karola. – My też bo mogliśmy posiedzieć do późna w nocy ze znajomymi.

  Dzieci nie pytaliśmy jak im się podobało, bo o tym świadczył ich głośny śmiech radości ze wspólnych zabaw. Zresztą można to zobaczyć na zdjęciach.

  Jeśli chcesz aby Twoje dziecko również wzięło udział w imprezie Pidżama Party śledź konto Małego Europejczyka na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/ Tu najszybciej podajemy informację o imprezie.

  Możesz również zaglądać na naszą stronę internetową: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Pamiętaj – w Pidżama Party chętnie widzimy również dzieci, które nie chodzą codziennie do Przedszkola Mały Europejczyk. To impreza dla wszystkich dzieci z Elbląga!

  do góry strony