A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Kolejny rok edukacyjny Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu zakończony. Dzieciom życzymy wspaniałych wakacji

  21 czerwca to data, która oznacza zakończenie kolejnego roku edukacyjnego w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu. Oczywiście z wielkim żalem, ale też z olbrzymimi nadziejami żegnamy naszych Małych Europejczyków, którzy po wakacjach rozpoczną szkolną edukację. Jesteśmy przekonani, że poradzą sobie w szkole doskonale, ponieważ są bardzo dobrze przygotowani do edukacji szkolnej, odważni, przebojowi, pewni swojej wartości.

  Oficjalnie obchodzimy zakończenie roku – Mali Europejczycy otrzymali swoje dyplomy-świadectwa oraz upominki. Był również poczęstunek, wspólne zabawy, pożegnania….

  Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las,
  i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas.
  Pojedzie z nami piłka i pajac, i skakanka,
  będziemy grać w siatkówkę od samiutkiego ranka.
  Gorące, złote słońce na ciemno nas opali,
  w srebrzystej, bystrej rzece będziemy się kąpali.
  Niech żyją wakacje, niech żyje pole, las,
  i niebo, i słońce, wolny, swobodny czas.

  Część naszych Małych Europejczyków już niestety żegnamy – będą od września uczniami klas pierwszych szkół podstawowych. Mamy jednak wielką nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy się podczas wielu organizowanych przez przedszkole w Elblągu imprez, jak „Pidżama Party”, festyny, wycieczki – w których zawsze chętnie biorą udział nasi absolwenci.

  Nie ukrywamy też radości, że już wkrótce powitamy nowych Małych Europejczyków – zarówno tych ze żłobka, przedszkola, jak i klasy zerowej. Z pewnością przeżyją w naszym elbląskim żłobku i przedszkolu wspaniałe chwile, niesamowite przygody, pasjonujące wyprawy.

  Z całego serca dziękujemy rodzicom oraz dzieciom za cały rok pracy życzymy jednocześnie, by nadchodzący okres wakacji był czasem radości i odpoczynku. Naszym przedszkolakom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji i uśmiechu na co dzień!


  Więcej informacji o zakończeniu roku w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu - zdjęcia i filmiki znajdziecie jak zawsze na naszej stronie na facebooku: Facebook Małego Europejczyka

  Wspaniałe, słoneczne wakacje w Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  A na osłodę – przed nami oczywiście wspaniałe, słoneczne wakacje. Jeśli nasi Mali Europejczycy chcę jeszcze poszaleć przez okres wakacyjny w swoim przedszkolu - oczywiście z radością zapraszamy!

  Ponieważ jako jedyne przedszkole w Elblągu, jak co roku, organizujemy wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju półkolonie wakacyjne dla dzieci z Małego Europejczyka, oraz dla tych spoza naszej placówki.

  Najlepsze półkolonie wakacyjne w Elblągu dla dzieci w wieku przedszkolnym organizuje Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu.

  Oto co Mały Europejczyk w Elblągu zapewnia dzieciom w czasie półkolonii wakacyjnych.

  • Profesjonalna opieka nauczycieli od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30-17:30.
  • Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek, gofry, lody.
  • Codziennie zabawy na leśnym placu zabaw: gry i zabawy, baseny, zraszacze wody, dmuchańce.
  • Aktywność sportowa.
  • Zabawy w ramach Piana Party.
  • Aktywny wypoczynek na prywatna olbrzymiej plaży 2000 m2.
  • Zabawy, warsztaty w kreatywnie wyposażonych, nowoczesnych salach dydaktycznych
  • Piątkowe nocowanie, czyli biwaki pod gołym niebem bądź Pidżama Party w placówce.
  • Własna sala kinowa w budynku.

  Oferta skierowana jest do dzieci przedszkolnych, również spoza placówki oraz do dzieci wieku szkolnym: klasy I, II, III.

  Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.30.
   

  O naszych półkoloniach wakacyjnych więcej przeczytacie tu: Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie wakacyjne w Elblągu?


  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).
   

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna.

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka, przedszkola i zerówki w Elblągu został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

   Jak dołączyć do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.
   

  Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony