A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Kosmiczna lekcja w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Wykraczamy z naszymi edukacyjnymi podróżami poza budynek Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu, często także poza nasze miasto. Teraz zaś nawet „opuściliśmy” naszą planetę, a dzieci z niepublicznego przedszkola w Elblągu przeniosły się do naszego układu planetarny oraz poszczególne planety.

  To była prawdziwie „kosmiczna lekcja” w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu


  W tym tygodniu dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu poznawały kosmos, planety, naszą gwiazdę – Słońce oraz Układ Słoneczny. To jednak nie wszystko, ponieważ nasze lekcje zawsze są odlotowe, niestandardowe i pełne przygód. Tak było i tym razem w naszym przedszkolu w Elblągu.

  Dzieci z naszego przedszkola i zerówki w Elblągu wiedzą w jakim mieście i w jakim kraju mieszkają, jakiej są narodowości oraz na jakim kontynencie żyjemy. Teraz natomiast zapoznały się z szerszym kontekstem naszego życia.

  Znajdujemy się na planecie Ziemia, która jest częścią Układu Słonecznego. Dookoła zaś otacza nas bezmiar kosmosu. Wokół naszej gwiazdy – Słońca krąży wiele planet. Wszystkie te planety – nasze sąsiadki, dzieci ze Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu doskonale poznały na zajęciach.

  Dowiedziały się też, że w kosmosie, na innych planetach człowiek by nie przetrwał bez specjalnych skafandrów, których używają kosmonauci. Taki kombinezon dzieciaczki mogły też obejrzeć. Mali Europejczycy również poznali kształt, jaki musi mieć rakieta, aby poleciała w kosmos i nawet taki pojazd zbudowały.

  Kreatywność naszych Pań Nauczycielek i Pani Dyrektor po prostu nie zna granic i jest obszerna jak …kosmos.

  Oczywiście oprócz zabawy również dzieci chłonęły wiedzę. Dowiedziały się, że nasza planeta jest częścią Układu Słonecznego. Planety zaś krążą nie tylko wokół naszej gwiazdy – Słońca, ale również obracają się wokół własnej osi. Dowiedzieliśmy się także, że kosmos jest rozległy i praktycznie nie ma początku ani końca! Coś niesamowitego.

  Kosmiczna tematyki towarzyszyła dzieciom podczas wszystkich zajęć edukacyjnych realizowanych w naszych książeczkach.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów znajdziecie na naszej stronie na facebooku:  Facebook Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu

   

  Żłobek, Przedszkole i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.
   

  Jak dołączyć do Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony