A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Lekcje patriotyzmu w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  11 listopada 1918 r. to bardzo ważna data dla wszystkich Polaków. Także dla dzieci z Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu. To dzień, w którym świętujemy nie tylko odzyskanie przez Polskę niepodległości, ale również uczymy dzieci tak ważnych idei jak patriotyzm i kształtujemy ich świadomość narodową w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

  10 listopada, dzień przed Świętem Niepodległości, w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu zrobiło się biało-czerwono. Nie tylko od prac plastycznych, wykonywanych przez dzieci podczas zajęć, ale również od ich ubranek. Nasze dzieci przyszły dziś obrane w barwy narodowe.

  W ten dzień, bardziej i mocniej niż zazwyczaj uczymy dzieci czym jest Ojczyzna, patriotyzm, jakie są nasze barwy narodowe, godło, hymn oraz historia naszego kraju.

  Nieodłącznym elementem takich zajęć w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu były prace plastyczne, dotyczące oczywiście naszych barw narodowych, symboli, godła, mapy kraju.

  Zajęcia plastyczne wykonywały nie tylko dzieci przedszkolne, ale również także żłobkowe – nasze maluszki.

  Kulminacją naszych obchodów Święta Niepodległości były oczywiście występy artystyczne w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu – czyli uroczysty apel w tym niepublicznym elbląskim przedszkolu i wspólne odśpiewanie naszego narodowego Hymnu.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego ważnego wydarzenia w naszym przedszkolu w Elblągu.

  Więcej zdjęć i filmików z tego wydarzenia znajdziecie na naszej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag 

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób.

  Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Kontakt: https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/strony/kontakt

  Telefon: 515 406 883

  do góry strony