A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  „Mali Europejczycy” w Nowej Holandii

  Trwają wakacyjne półkolonie w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu. Oprócz fantastycznej zabawy w nowym, kolorowym budynku oraz na terenie olbrzymiego parku zabaw (2000 m2), dzieci, które spędzają tu wakacje wybrały się do Parku Rozrywki Nowa Holandia.

  Park Rozrywki Nowa Holandia pod Elblągiem to zawsze gwarancja znakomitej zabawy dla dzieci i wspaniale spędzonego wolnego czasu. Radość dzieci i ich uśmiechy widać na załączonych zdjęciach.

  Takie wyjazdy do Nowej Holandii to już tradycja w czasie półkolonii wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu.  Ten wakacyjny czas w najlepszym elbląskim przedszkolu nadal trwa i można ciągle jeszcze zapisać swoje dziecko na dowolnie wybrany okres wakacyjny.

  Cena za dwa tygodnie wakacji w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu to tylko 900 zł. Tydzień półkolonii kosztuje 450 zł. Jeśli rodzic chce przyprowadzić dziecko na kilka konkretnych dni, to jeden dzień pobytu kosztuje 90 zł.

  W tej cenie dzieci mają zapewnione:

  - pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek).

  - fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.00

  - liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,

  - wspaniałe atrakcje w salach zabaw,

  - aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

  * w piątki „Pidżama Party” - dzieci zostają w przedszkolu na noc, mając zapewnioną opiekę, zagwarantowaną dobrą zabawę i wyżywienie. Rodzice odbierają swoje pociechy w sobotę do godz. 13.00. *Pidżama Party odbywa się przy odpowiedniej ilości chętnych dzieci.

  Gwarantujemy, że każde dziecko w tym wielu znajdzie tu wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  Oferta wakacyjna Niepublicznego Artystyczno-Językowego Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu jest tak przygotowana, by zagospodarować dziecku czas od godz. 6.30 aż do godz. 17:00. Nie ma więc tu czasu na nudę. Do ostatniej niemal chwili dzieci świetnie się bawią i przy okazji uczą.

  Wakacyjne półkolonie Niepublicznego Żłobka i Przedszkola „Mały Europejczyk” w Elblągu to nie tylko fantastyczne miejsce dla dzieci, ale również wielkie wsparcie i pomoc dla rodziców, którzy po urlopie muszą już wrócić do pracy a dzieci nie mają zapewnionej odpowiedniej opieki.

  Kończy się już urlop? Zapisz dziecko na fantastyczne wakacje do „Małego Europejczyka”

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę. Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.00.

  Zastanawiasz się nad najlepszą w Elblągu zerówką dla dziecka? Wypróbuj ofertę Małego Europejczyka

  Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu prowadzi również klasy zerowe w swojej placówce. Chciałbyś aby Twoje dziecko zostało doskonale przygotowane do edukacji szkolnej? Zapisz je na próbę, na wakacyjne półkolonie w „Małym Europejczyku” i zobacz jak będzie się tu świetnie bawiło i uczyło. Właśnie w Małym Europejczyku może uczęszczać do klasy zerowej. Oprócz normy programowej mamy również zajęcia językowe (j. angielskie), zajęcia artystyczno-plastyczne oraz wiele ciekawych dla dzieci edukacyjnych atrakcji.

  Półkolonie wakacyjne w „Małym Europejczyku” to doskonała okazja sprawdzenia czy dziecku, które ma pójść od września do zerówki spodoba się w najnowocześniejszej placówce w Elblągu.

  Zastanawiacie się czy zapisać swoje dziecko do najlepszej placówki oświatowej w Elblągu jaką jest Żłobek, Przedszkole i Zerówka „Mały Europejczyk”? Wakacje i półkolonie u nas to najlepszy moment na to aby się o tym przekonać i poznać opinię własnego dziecka.

  Wakacyjna oferta promocyjna!

  Jeśli podczas wakacyjnego pobytu w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu „Mały Europejczyk” w Elblągu zdecydujecie się zapisać od września swoją pociechę do przedszkola czy zerówki i dziecko zostanie w ten sposób kolejnym „Małym Europejczykiem”, to promocyjna cena za rok pobytu w przedszkolu czy zerówce wynosi tylko 690 zł z pełnym wyżywieniem (własna kuchnia – śniadania, dwudaniowe obiady, podwieczorek), zajęciami edukacyjnymi (w tym j. angielski codziennie), zabawami, wycieczkami, wieloma atrakcjami, olbrzymim, dobrze wyposażonym placem zabaw (2000 m2).

  Przypominamy, że w „Małym Europejczyku” funkcjonuje również żłobek. Dziecko w wieku żłobkowym można do nas zapisać w każdej chwili.

  Ważne: ostatni tydzień sierpnia „Mały Europejczyk” też odpoczywa i w tym czasie jest zamknięty.

  Odwiedź nas też na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Zadzwoń do nas: 515 406 883

  Adres:

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony