A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Międzynarodowy Dzień Kropki w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Kropka albo koniec i kropka. Postaw tu kropkę, bo to koniec zdania. Każdy kropkę zna, kropka jest niezbędnym elementem naszego życia. Dlatego gdy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu to wielkie wydarzenie, tak jak ważna w naszym życiu jest właśnie kropka.

  Takie zajęcia tylko w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu

  Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia dzieci, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Czyli wszystko to co na co dzień robimy w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu.

  Został on zainspirowany książką Petera H. Reynoldsa "The Dot", która opowiada historię małej dziewczynki, która odkrywa swoją pasję do malowania dzięki zachęcie nauczycielki. Celem tego dnia jest pokazanie, że każdy z nas ma w sobie potencjał twórczy i może zrobić coś wyjątkowego, nawet jeśli zacznie od małej kropki.

  Na całym świecie ludzie organizują różne akcje i wydarzenia związane z Międzynarodowym Dniem Kropki.

  Tworzenie własnych dzieł sztuki z kropek i dzielenie się nimi w mediach społecznościowych z hasztagiem #DotDay. Czytanie książki "The Dot" lub innych książek o kreatywności i sztuce. Odwiedzanie galerii i muzeów sztuki, aby podziwiać prace artystów, którzy używali kropek w swoich kompozycjach. Organizowanie warsztatów i zajęć dla dzieci i dorosłych, na których można nauczyć się różnych technik malarskich i rysunkowych. Wysyłanie kartek i listów z kropkami do bliskich osób, aby wyrazić im swoją wdzięczność i miłość.

  Międzynarodowy Dzień Kropki to doskonała okazja, aby odkryć lub rozwijać swoje talenty artystyczne i cieszyć się pięknem kropek. Niech ten dzień będzie inspiracją dla nas wszystkich, abyśmy nie bali się wyrażać siebie i tworzyć coś niepowtarzalnego. Pamiętajmy, że każda kropka ma znaczenie i może być początkiem czegoś wielkiego.

  W naszym żłobku, przedszkolu i zerówce w Elblągu dzieci ten dzień również spędziły niesamowicie kreatywnie – rozwiązując zadania, świetnie się bawiąc z kropką oraz wykonując wspaniałe prace plastyczne.

  Więcej informacji i filmów z tego niesamowitego wydarzenia w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Zerówce Mały Europejczyk w Elblągu można obejrzeć na naszej stronie na facebooku.

  Facebook Małego Europejczyka w Elblągu


  Niepubliczne​ ​​​​​​Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna!

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących tego typu placówek w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy leśny park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek, przedszkole i zerówkę Mały Europejczyk na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi!
   

  Jak dołączyć do Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.
   

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
  Tel. 515 406 883
  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/
  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony