A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Muzyczny tydzień w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Ten tydzień w Niepublicznym Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu poświęcony jest muzyce. Jednak, jak to już bywa w tym elbląskim przedszkolu, zajęcia są szalenie ciekawe, niestandardowe i wymagające od naszych dzieci sporej kreatywności.

  Muzyka jest niezwykle ważna w naszym życiu. Uczula nas na piękno świata, uwrażliwia, bawi, ale też skłania do refleksji. Doskonale wszyscy wiemy, że muzykę tworzymy z wykorzystaniem rozmaitych instrumentów muzycznych, które są naprawdę różne, dziwne, ciekawe, intrygujące.

  Edukacja muzyczna jest w tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu niezwykle ważna, ponieważ Mały Europejczyk jest placówką przedszkolną o charakterze artystycznym, w czym mieści się również cała sfera związana z muzykalnością naszych dzieci.

  Przedszkolaki poznawały więc różne instrumenty muzyczne i dowiedziały się w jaki sposób na nich można grać. Dzieci mogły również spróbować swoich sił gry na keyboardzie.

  To jednak nie wszystko – w tym tygodniu będziemy tworzyli własne instrumenty z różnych, często już nieprzydatnych rzeczy.

  Więcej zdjęć i filmików z zajęć muzycznych w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elbląg znajdziecie na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  Nasza placówka doskonale przygotowuje dzieci do edukacji szkolnej, rozwija jego zdolności, talenty, uczy wszystkich potrzebnych dziecku w tym wieku umiejętności. Jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo, domową atmosferę, baśniowy klimat, posmak niesamowitej przygody oraz bardzo ciekawe wizyty rozmaitych gości i podróże.

  do góry strony