A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Najlepsza impreza weekendowa dla dzieci w Elblągu. Pidżama Party w Małym Europejczyku

  Wolny, piątkowy wieczór i czas na szaleństwa do późnej nocy to często marzenie wielu par. Dlaczego nie? Ponieważ pojawia się problem – co zrobimy z dzieckiem? Babcia chora albo jej już nie ma, najbliższa rodzina też zajęta. Rezygnujemy i spędzamy kolejny wieczór w domu. Tak jednak wcale być nie musi. Zarówno rodzice, jak i dziecko mogą spędzić fantastyczny piątkowy wieczór.

  Pidżama Party – najlepsze weekendowa impreza dla dzieci w Elblągu


  Pidżama Party w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu to wspaniała oferta dla tych rodziców, którzy chcieliby wyjść w piątkowy wieczór na imprezę, do restauracji, spotkać się ze znajomymi, po prostu „zarwać noc” i odespać szaleństwa w sobotni poranek. Jednocześnie chcieliby również zapewnić swojemu dziecku bezpieczną opiekę i moc atrakcji w tym czasie.

  Pidżama Party to cykliczna impreza w Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, która skierowana jest do wszystkich dzieci z naszego miasta w wieku od 2 do nawet 12 lat. Tak więc każde dziecko w tym wieku, nawet jeśli nie uczęszcza do Małego Europejczyka może skorzystać z „piątkowego szaleństwa” w przedszkolu.

  Dzieci na Pidżama Party można przywieźć do Przedszkola Mały Europejczyk już w piątek o godz. 16.00. Dzieciaczki spędzają piątkową noc w przedszkolu. W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje do godz. 13.00. Można się więc spokojnie wyspać!

  Co czeka na uczestników Pidżama Party Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  To przede wszystkim szalone zabawy do późnego wieczora – jeśli pozwoli pogoda - na dużym, dobrze urządzonym placu zabaw z animatorami różnych konkursów i imprez skierowanych do najmłodszych.

  Nikt nie jest znudzony ani tym bardziej głodny – dzieci mają zapewnione przekąski oraz różnorodne posiłki. Nawet dzieci, które wcześniej na takiej imprezie nie były doskonale się tu czują, zostają otoczone opieką oraz szybko poznają nowych przyjaciół.

  Kiedy zapada już zmrok dzieci jedzą pizzę, bawią się przy muzyce oraz toczą pasjonującą walkę na poduszki.

  Przed snem oczywiście dziecięce kino na dużym ekranie i nocowanie w przedszkolu.

  Sobotni poranek witamy pożywnym śniadankiem i kolejną porcją świetnych zabaw ruchowych na naszym placu zabaw. I tak dzieci szaleją aż nie przyjadą po nich rodzice. Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13.00.

  Jak Pidżama Party w Małym Europejczyku w Elblągu odbierają rodzice?

  - Moja córka był pierwszy raz i już mi zapowiedziała, że chce jeszcze tu wrócić. Była szczęśliwa i poznała nowe koleżanki. Nie mogły się rozstać. My z partnerem mieliśmy zaś w końcu czas wyskoczyć w piątek do kina i na pizzę ze znajomymi. Na pewno jeszcze z Pidżama Party skorzystamy – mówi jedna z mam, której 5-letnia córka uczestniczyła w Pidżama Party.

  Kolejna opinia, która nas bardzo cieszy.

  - Mój Karol był zachwycony. Jest już trzeci raz chociaż na co dzień chodzi do innego przedszkola w Elblągu. Jednak na Pidżama Party będziemy przychodzić. Karol już pomału kończy swoją przygodę z przedszkolem, jednak młodszą córkę na pewno zapiszemy już do Małego Europejczyka. My w piątek wieczorem wpadliśmy w końcu do znajomych, bo zawsze „domówka” była przekładana z różnych powodów. Jednak, gdy okazało się, że jest znów Pidżama Party to starszego syna zawieźliśmy od razu do Małego Europejczyka. Zawsze chętnie tu wraca i zawsze jest szczęśliwy – mówi tata 6-letniego Karola. – My też, bo mogliśmy posiedzieć do późna w nocy ze znajomymi.


  Więcej informacji, zdjęć i filmików ze Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu znajdziecie na naszym koncie na facebooku: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag


  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób. Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

   

  Przedszkole, Żłobek i Klasa Zerowa Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola, Żłobka i Klasy Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.


  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu
  Ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  Dyrekcja Przedszkola: Wioleta Stępczyńska
  Tel: +48 515 406 883

  Otwarte 5 dni w tygodniu od 6:30 do 19:00.
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/

  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Instagram: https://www.instagram.com/maly.europejczyk/

  do góry strony