A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Najlepsze wycieczki tylko w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu słynie z organizacji ciekawych wycieczek dla swoich podopiecznych. Placówka dba aby dzieci spędzały czas nie tylko pożytecznie i ciekawie ale również na wspaniałej zabawie.

  Całkiem niedawno Mali Europejczycy odwiedzili Muzeum Techniki Wojskowej, gdzie przeżyli wspaniałe, militarne przygody. Atrakcji było pełno, podobnie jak wrażeń.

  O tym można przeczytać tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/to-byla-wspaniala-wycieczka-i-niezapomniana-przygoda,10845.htm

  Tak było i tym razem, gdy dzieci z Przedszkola Mały Europejczyk wybrały się do Nowej Holandii na fascynującą, pełną przygód i wyśmienitej zabawy wycieczkę.

  Nowa Holandia za Elblągiem jak zawsze zapewnia świetne atrakcje i jest gwarancją doskonale spędzonego czasu, zwłaszcza dla dzieci.

  Podopieczni Przedszkola Mały Europejczyk oczywiście wspaniale bawiły się na wielu placach zabaw, w tym oczywiście na olbrzymiej zjeżdżalni w kształcie lwa. Był również rejs statkiem po „holenderskich”, urokliwych kanałach, spotkanie z „potworami” i smaczny obiadek.

  Więcej zdjęć i filmów z naszej wyprawy do Nowej Holandii można obejrzeć na naszym koncie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag/

  Jeśli chcecie aby Wasze dzieci również brały udział w tak wspaniałych wycieczkach – koniecznie zapiszcie je już teraz do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Jak to zrobić? Wyjaśniamy tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/rekrutacja-do-przedszkola-maly-europejczyk,10835.htm

  do góry strony