A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Nawet najmłodsze dzieci mogą uczęszczać na półkolonie wakacyjne w Małym Europejczyku

  To najlepsze półkolonie wakacyjne w Elblągu. Tu dzieci nie mają czasu na nudę, a co bardziej istotne – nawet najmłodsi półkoloniści w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu spędzają cały czas na świeżym powietrzu. Co więcej, mogą tu trafić także dzieci już w wieku żłobkowym.

  To jedyna tego typu placówka edukacyjna w Elblągu, gdzie na półkolonie wakacyjne mogą zostać zapisane nawet dzieci w wieku żłobkowym – tak małych dzieci praktycznie nigdzie indziej nie umieścimy na wakacyjnych półkoloniach.

  To zasługa tego, że przy Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu działa również najlepszy w mieście niepubliczny żłobek.

  Dzieci nie przebywają cały dzień w salach budynku. Bawią się na dworze, na wspaniale urządzonym i olbrzymim placu zabaw. Jeśli doskwierają nam upały, dzieci mają zapewniony odpoczynek w basenach oraz ochłodę kurtyn wodnych, które są rozstawione na placu zabaw. Często również są organizowane wyprawy do lasu i na pobliską łąkę – to zajęcia rekreacyjne połączone z nauką przyrody.

  Jeśli żłobkowe dzieci jeszcze nie chodzą samodzielnie, nauczycielki wykorzystują specjalne, sześcioosobowe wózki, którymi z dziećmi wyruszają na dalsze spacery. Mają zapewnione komfort, wygodą, napoje, posiłki podczas takiej wycieczki.

  Dzieci, które uczęszczają na półkolonie wakacyjne w Niepublicznym Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, mają zapewnioną całodzienną, profesjonalną opiekę, pełne wyżywienie (śniadanie, dwudaniowy „domowy” obiad, podwieczorek), wiele wspaniałych atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie posiłki są przygotowywane przez naszą kuchnię, na bazie świeżych i zdrowych produktów spożywczych.

  Rodzice mają dowolność wyboru okresu, w jakim dzieci spędzą wakacyjny czas - sami określą czy będzie to tydzień czy dwa tygodnie. Warto jedynie pamiętać, że Mały Europejczyk zamknięty jest w ostatnie dwa tygodnie sierpnia.

  Dzieci na półkoloniach wakacyjnych w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu mogą przebywać codziennie już od godz. 6.30 do 17.30. To zaś oznacza, że rodzice dzieci mogą spokojnie wrócić do pracy po urlopie lub zapewnić profesjonalną opiekę swoim dzieciom jeszcze przed urlopem. Rodzice nie muszą martwić się, co ich pociechy robią w tym czasie w domu czy na zewnątrz – mają zapewnioną opiekę i wyżywienie, a po pracy można je odebrać z Małego Europejczyka.

  Na półkoloniach w Małym Europejczyku dzieci mają zapewnione:

  • pełne wyżywienie w Małym Europejczyku, który posiada własną kuchnię (śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek),
  • fachową opiekę nauczycieli wychowania przedszkolnego od godz. 6.30 do 17.30,
  • liczne wyjścia, atrakcje, zabawy, gry,
  • wspaniałe atrakcje w salach zabaw,
  • aktywny wypoczynek na olbrzymim (2000 m2), częściowo zadrzewionym placu zabaw z basenami, boiskami, miejscami do gier i zabaw w piasku.

  Gwarantujemy, że każde dziecko znajdzie tu doskonałą opiekę, wiele przygód, wspaniałych atrakcji i dobrej zabawy.

  Można przyprowadzić dzieci, które do Małego Europejczyka na co dzień nie uczęszczają, ale rodzice chcą im zapewnić w okresie letnim, już po urlopie, fachową opiekę i świetną zabawę.

  Rodzice natomiast mogą spokojnie, nie martwiąc się o swoją pociechę wrócić po urlopie do pracy, ponieważ dziecko w tej placówce przedszkolnej może przebywać już od godz. 6.30 aż do godz. 17.30.

  Zapisy na półkolonie w wakacje w Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu pod numerem telefonu: 515 406 883 (ilość miejsc ograniczona).

  do góry strony