A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Nie szukaj dłużej miejsca w żłobku w Elblągu. „Mały Europejczyk” czeka na Twoje dziecko

  Zdobycie miejsca w żłobku w Elblągu graniczy niemal z cudem. Wiele dzieci rocznych i poniżej tego wieku nie ma żadnych szans, aby znaleźć się w żłobku. Tymczasem rodzice dzieci żłobkowych mogą w końcu odetchnąć z ulgą. Nadal są wolne miejsca w najlepszym w Elblągu żłobku „Małego Europejczyka”.

  W Elblągu funkcjonuje nowoczesna placówka oświatowa oferująca w jednym, kolorowym i przestronnym budynku przedszkole, żłobek oraz klasę zerową. Takiej oferty opiekuńczo-edukacyjnej w naszym mieście nie było!

  To najlepszy żłobek w Elblągu

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza tego typu niepubliczna placówka oświatowa nie tylko w naszym mieście, ale i w kraju. Niedawno do użytku oddano nowoczesny, przestronny obiekt zaplanowany przez najlepszych w kraju projektantów wnętrz użyteczności publicznej, odpowiednio „skrojonej” na potrzeby dzieci.

  Nowy obiekt żłobka i przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 dużych sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal posiada również własny taras oraz łazienki.

  W takim żłobku w Elblągu dzieci czują się wspaniale

  W nowym budynku funkcjonuje nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który już teraz przyjmuje elbląskie „maluszki”.

  Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  W przestronnych, kolorowych salach najmłodsze, żłobkowe dzieci otoczone są odpowiednią opieką pań nauczycielek. Żadne dziecko nawet na chwilę nie jest „spuszczane z oka”.

  Do tego warto dodać, że „Mały Europejczyk” posiada własną kuchnię, spełniającą wszelkie rygorystyczne normy. Panie kucharki codziennie przygotowują dla dzieci smaczne i zdrowe posiłki.

  Żłobkowe dzieci, jeśli tylko pogoda na to pozwala, spędzają również dużo czasu na dworze.

  Do nowoczesnego budynku „Małego Europejczyka” przylega bowiem olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Nowy budynek został tak zaprojektowany, aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu są otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  Dlaczego warto wybrać Żłobek „Małego Europejczyka” w Elblągu?

  • nowoczesny budynek,
  • olbrzymi plac zabaw przystosowany również dla dzieci w wieku żłobkowym,
  • kolorowe, przestronne sale,
  • opieka wykwalifikowanych nauczycielek,
  • zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci żłobkowych,
  • własna kuchnia przygotowująca świeże i zdrowe posiłki,
  • częste zabawy na placu zabaw (jeśli pogoda na to pozwala).

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl  lub dzwonić: 515 406 883.

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony