A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk już wkrótce w nowoczesnym budynku

  Już wkrótce, za kilka dni Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu przeniesie się do nowego, nowoczesnego obiektu w naszym miejscu. W ten sposób niepubliczne przedszkole i żłobek znajdą się w jednym, pięknym obiekcie. Już wkrótce przekażemy też więcej informacji.

  Teraz chcielibyśmy przypomnieć jak będzie wyglądał nowoczesny obiekt Niepublicznego Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. Więcej informacji przekażemy gdy przenosimy będą już za nami. Oczywiście cały czas przyjmujemy zapisy do grup żłobkowych i przedszkolnych.

  Inny wymiar placówki oświatowej

  Koniec z poszukiwaniem wolnych miejsc w żłobku czy wyborem odpowiedniego przedszkola dla dziecka. W Elblągu powstaje nowoczesna placówka oświatowa oferująca w jednym budynku przedszkole, żłobek oraz klasę zerową. Takiej oferty opiekuńczo-edukacyjnej w naszym mieście jeszcze nie było!

  Nowy obiekt przedszkola w Elblągu to trzykondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 1500 m2. Posiada 12 sal dydaktycznych (cztery sale na każdej kondygnacji, każda o powierzchni prawie 100 m2 – edukacyjne, logopedyczne, sensoryczne, rehabilitacyjne, językowe), nowocześnie wyposażone w najnowsze, również w multimedialne pomoce naukowe. Każda z sal będzie posiadała również własny taras oraz łazienki.

  Do budynku przylega natomiast olbrzymi (2000 m2) i świetnie urządzony plac zabaw, w pewnej części zalesiony, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Ukształtowanie terenu placu zabaw zaprojektowali architekci przestrzeni. Zostały więc tam utworzone również lekkie wzniesienia i górka.

  Przy placówce będzie również funkcjonowała mini-stajnia, gdzie znajdzie się miejsce dla kucyka!

  Nowy budynek został tak zaprojektowany aby zapewnić dzieciom jak największy poziom bezpieczeństwa. Zostanie również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Dodatkowo nowa placówka będzie posiadała własną kuchnię, gdzie codziennie będą przygotowywane zdrowe posiłki dla dzieci. Kuchnia spełnia oczywiście wszystkie wymagane prawem normy.

  Najlepszy żłobek w Elblągu – nowoczesny i bezpieczny

  W nowym budynku znajdzie się nowoczesny, o najwyższych standardach żłobek, który może już teraz przyjąć elbląskie „maluszki”.

  Warto się pospieszyć i już teraz zarezerwować miejsce dla dziecka!

  Na potrzeby żłobka przeznaczono osobną kondygnację, aby dzieci ze żłobka i przedszkola nie przeszkadzały sobie nawzajem w zajęciach edukacyjnych. Jednakże zarówno dzieci żłobkowe jak i przedszkolaki ze wszystkich grup będą razem bawiły się na placu zabaw oraz wspólnie uczestniczyły we wszystkich organizowanych atrakcjach, zabawach i zajęciach dodatkowych.

  Nowoczesne, doskonale wyposażone przedszkole w Elblągu

  W nowym, przestronnym, dobrze zaprojektowanym budynku znajdzie się również Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu, które już od wielu lat wytycza bardzo wysokie standardy dla tego typu placówek oświatowych w naszym mieście. Będzie tu kontynuowana dotychczasowa, wysoko oceniana przez rodziców działalność tego elbląskiego przedszkola, które jest gwarancją wysokich standardów tego typu placówki oświatowej.

  Już teraz dzieci codziennie uczą się tu języka angielskiego. Jednak ambicją dyrekcji jest przedszkole dwujęzykowe. Dlatego poszukiwani są lektorzy języka hiszpańskiego, którzy mogliby pracować z dziećmi w wieku przedszkolnym.

  Rodziców z pewnością zainteresuje dogodny dojazd do placówki i przestronny parking, gdzie bez problemu będzie można zostawić samochód.

  Warto dodać, że zarówno żłobek jak i przedszkole, jako jedyne tego typu placówki w Elblągu będą otwarte w godzinach od 6.30 do 19.00.

  W sprawach związanych z rekrutacją prosimy pisać na adres e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwonić: 515 406 883. 

  Dajemy Twojemu dziecku wszystko co najlepsze!

  do góry strony