A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niesamowita lekcja anatomii w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Takie lekcje powinny odbywać się w każdym przedszkolu w Elblągu i w kraju. Takich zajęć potrzebują nasze dzieci i trzeba jasno powiedzieć – Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu cały czas wyznacza wysokie standardy w edukacji dzieci przedszkolnych.

  Lekcja anatomii w przedszkolu w Elblągu

  Sala operacyjna ze stołem do wykonywania operacji i zabiegów, koce rozgrzewające, stetoskopy, termometry, mapa umiejscowienia organów w ciele człowieka, mierzenie temperatury, udzielanie pierwszej pomocy, potrzebna wiedza o lekach.

  Z tymi wszystkimi zagadnieniami zapoznały się dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu. To wiedza ważna i potrzebna już od najmłodszych lat.

  Przede wszystkimi dzieci z tego niepublicznego elbląskiego przedszkola poznały najważniejsze organy człowieka oraz ich umiejscowienie – serce, jelita, nerki, wątroba, żołądek, płuca. Jeśli chodzi o płuca, dzieciaczki poznały zasady funkcjonowania tego niezwykle ważnego dla naszego życia narządu – na przykładzie woreczków ze słomkami.

  Tej nauce oczywiście towarzyszyły również zajęcia plastyczne – przedszkolaki z Małego Europejczyka w Elblągu wykonały odpowiednie prace graficzne prezentujące płuca.

  Sala operacyjna w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  To jednak jeszcze nie koniec tych niesamowitych zajęć edukacyjnych. W tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu pojawiła się najprawdziwsza sala operacyjna – gdzie lekarze badali i diagnozowali pacjentów. Udzielana była pierwsza pomoc poszkodowanym według odpowiednich zasad. Dzieci zapoznały się również z lekarstwami i dowiedziały się, gdzie odpowiednie leki można kupić, czyli w aptece.

  Przy okazji tej nauki o anatomii człowieka, udzielaniu pierwszej pomocy i pracy lekarzy czy pielęgniarek, nasze dzieci również świetnie się bawiły – wykorzystując przebrania służb medycznych.

  Mierzenie temperatury, wykonywanie prostych opatrunków przy skaleczeniach czy urazach – to już nie stanowi tajemnicy dla naszych dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Więcej informacji, zdjęć i filmów o tym co dzieje się w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu można zobaczyć na naszej stronie na facebooku:

  https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  Dlaczego warto wybrać dla swojego dziecka Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu? O tym możecie przeczytać tu:

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/dlaczego-warto-wybrac-przedszkole-maly-europejczyk-w-elblagu-dla-dziecka,11187.htm

  Tak uczymy w Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – nauka przez zabawę i zabawa z nauką. Dzieci chłoną wiedzę podaną im w ciekawy, przystępny sposób.

  Jeśli również chcesz, aby Twoje dziecko właśnie w taki sposób uczyło się w przedszkolu, koniecznie zapisz je już dziś do Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu.

  Zapisy – telefon: 515 406 883

  do góry strony