A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niesamowite, dzikie zwierzęta w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu

  Zdziwienie, niedowierzanie, zdumienie, zaskoczenie…szok? Takie rzeczy tylko w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu. W progi tej niesamowitej placówki przedszkolnej zawitały bardzo egzotyczne, niebezpieczne, ale też ciekawe zwierzęta.

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu słynie z niesamowitych, niezwykłych atrakcji jakie dyrekcja u nauczycielki zapewniają dzieciom z tego elbląskiego żłobka i przedszkola.

  Wizyty ciekawych, pospolitych, ale również egzotycznych zwierzątek to już tradycja Małego Europejczyka. Tak było i tym razem, gdy do tego niepublicznego przedszkola i żłobka w Elblągu zawitał kameleon oraz te mniejsze, bardziej rzadkie dla nas zwierzątka.

  Mogliśmy zobaczyć takie zwierzęta, jakich na co dzień raczej wokół nas nie zobaczymy: karaluchy, patyczaki, chrząszcze, straszaki, wije, kameleony czy agamy i gekony.

  Oczywiście w naszym przedszkolu w Elblągu są same odważne zuchy i niejeden przedszkolak nie bał się wziąć stworzonko na rączkę czy główkę.

  Kameleon zmienia kolory i jest naprawdę różnobarwny. Niektóre zwierzątka wyglądają jak…patyczki albo liście na drzewach. Dzieci dowiedziały się o tym, że wiele zwierząt, które żyją na świecie zapewniają sobie bezpieczeństwo poprzez kamuflaż. Starają się upodobnić do czegoś nieatrakcyjnego dla drapieżników – patyczków, listów czy do otoczenia.

  Dzieci ze Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu mogły te egzotyczne zwierzęta nie tylko obejrzeć z bliska poznając ich zwyczaje, ale również dotknąć czy wziąć na ręce. Jednak nie wszystkie - niektóre z nich można było obejrzeć tylko w specjalnych gablotach. Jednak i tak wzbudziły olbrzymie zainteresowanie dzieci.

  Z pewności warto zobaczyć zdjęcia w naszej galerii, gdzie widać olbrzymie zaskoczenie dzieciaczków, ale też ich wielką radość.

  Co tu już nie fruwało, pełzało czy biegało po salach Małego Europejczyka? Zwierzątka – te najzwyklejsze, znane nam wszystkim oraz te bardzo egzotyczne pojawiały się w tym elbląskim żłobku i przedszkolu już nie raz.

  Wszystko to dla dobrej edukacji naszych dzieciaczków, które w ten sposób poznają otaczający nas świat, przełamują stereotypy, poznają żywą przyrodę, uczą się ją rozumieć i szanować już od najmłodszych lat.

  Taka żywa lekcja przyrody w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu wzbudziła zachwyt dzieci oraz z pewnością poszerzyła ich wiedzę o świecie oraz otaczającej nas naturze.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niesamowitego wydarzenia.

  Kolejna wspaniała przygoda przedszkolaków z Przedszkola i Żłobka Małego Europejczyka w Elblągu!

  Uczymy się i poznajemy życie „na żywo” w Żłobku i Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu – możemy wszystko zobaczyć na własne oczy, dotknąć, posmakować, dowiedzieć się na miejscu. Wychodzimy poza sale przedszkolne i plac zabaw przedszkola, aby nasze dzieci na własne oczy mogły doświadczyć tego, co w życiu jest ważne i istotne.

  Przedszkole to nie tylko budynek, plac zabaw i sale. Przedszkole to dla naszych dzieciaczków prawdziwe, wspaniałe przygody oraz poznawanie otaczającego nas świata.
   

  Więcej informacji, zdjęć i filmów znajdziecie na naszej stronie na facebooku: Facebook Żłobka i Przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu


  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Jak dołączyć do Przedszkola i Żłobka Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka lub przedszkola Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka i przedszkola cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony