A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niesamowite rozpoczęcie roku! Kolejne prezenty dla dzieci z Małego Europejczyka

  Każdy, kolejny nowy rok edukacyjny, to niesamowite atrakcje dla dzieci z Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu. Po zakupie indiańskich wigwamów, domku na drzewie, teraz dzieciaki mają możliwość zabawy samochodzikami z napędem elektrycznym! Czy tak jest również w Waszym żłobku i przedszkolu? Jeśli nie, może czas na zmiany?

  Nie ma w Polsce drugiego takiego żłobka, przedszkola i klasy zerowej, jak Niepubliczny Żłobek, Przedszkole i Klasa Zerowa Małego Europejczyka w Elblągu.

  Pani Dyrektor i cała kadra Małego Europejczyka niemal „staje na głowie”, aby dzieci spędzały fantastycznie czas w swoim żłobku, przedszkolu czy klasie zerowej w Elblągu, a jadąc już do domu nie mogły doczekać się kolejnego dnia spędzonego w Małym Europejczyku.

  Tak właśnie tu jest – dzieci wspaniale spędzają tu czas – bawiąc się i ucząc. Ponieważ nie tylko znakomita zabawa i wiele różnorakich atrakcji to wyróżnik Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu.
   

  O tym jak uczymy Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu przeczytacie tu:  Edukacja w Małym Europejczyku.

  Każdy początek roku edukacyjnego w Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu to nowe niespodzianki dla naszych dzieciaczków. Były już indiańskie wigwamy na naszym rozległym placu zabaw, prawdziwy domek na drzewie czy fantastyczna zjeżdżalnia.

  Tym razem z inicjatywy Pani Dyrektor Wiolety Stępczyńskiej zostały zakupione dla Małego Europejczyka w Elblągu wspaniałe, elektryczne samochodziki, w których nasze dzieciaczki będą mogły bawić na naszym wspaniałym placu zabaw. Przyjechało do nas 8 sztuk takich pojazdów prosto z Włoch.

  - Spełniłam moje marzenie, zawsze chciałam naszym dzieciom w Małym Europejczyku zapewnić takie samochodziki, jakie można spotkać na przykład w Sopocie – mówi Wioleta Stępczyńska, dyrektor Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu. – Mogę śmiało powiedzieć, że jesteśmy najlepszą tego typu placówką w Elblągu oraz w całej Polsce.

  Prezentacja nowych nabytków i pierwsze „jazdy próbne” odbyły się oczywiście już 4 września, wraz z powrotem dzieci do Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Klasy Zerowej Małego Europejczyka w Elblągu. Na Małych Europejczyków czekały postacie z bajek – Myszka Miki oraz Kubuś Puchatek, a dzieciaczki wchodziły do baśniowego budynku naszej placówki po czerwonym dywanie!

  Jak widać przed nami kolejny, fantastyczny, niesamowity i wyjątkowy rok w Małym Europejczyku.


  Niepubliczne​ ​​​​​​Przedszkole, Żłobek i Zerówka Mały Europejczyk w Elblągu to najlepsza placówka edukacyjna!

  O Niepublicznym Żłobku, Przedszkolu i Klasie Zerowej Mały Europejczyk w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących tego typu placówek w Polsce.

  Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy leśny park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek, przedszkole i zerówkę Mały Europejczyk na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi!
   

  Jak dołączyć do Niepublicznego Żłobka, Przedszkola i Zerówki Mały Europejczyk w Elblągu?

  Chcesz zapisać swoje dziecko do żłobka, przedszkola lub klasy zerowej Mały Europejczyk w Elblągu? Chcesz dać swojemu dziecku wszystko co najlepsze a Jego radość i szczęście oraz wesoły powrót codziennie do żłobka, przedszkola i zerówki cieszą Ciebie najbardziej?

  Koniecznie skontaktuj się z nami a powiemy Ci jak Twój dzieciaczek może stać się jednym ze wspaniałych Małych Europejczyków.
   

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu
  Tel. 515 406 883
  ul. Dąbrowskiego 33, 82-300 Elbląg
  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl
  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/
  Facebook: https://www.facebook.com/malyeuropejczykelblag

  do góry strony