A
A+
A++
Odcienie szarości
Wysoki kontrast
Reset
x

  Niezwykła, bajeczna sesja zdjęciowa w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu

  Wykorzystując grudniowy, świąteczny, magiczny, bajkowy nastrój panujący w Przedszkolu i Żłobku Mały Europejczyk w Elblągu, dyrektor Wioleta Stępczyńska zorganizowała niesamowitą, bajeczną zdjęciową sesję świąteczną dla wszystkich dzieciaczków z Małego Europejczyka.

  W tym niepublicznym przedszkolu w Elblągu pojawiła się wspaniała, bajecznie kolorowa sceneria oraz profesjonalni fotografowie. Pięknie ubrane dzieci pozowały do świątecznych zdjęć, które w prezencie otrzymali wszyscy rodzice.

  Przy tej okazji nie mogliśmy się oprzeć, aby nie wykonać serii zdjęć pokazujących „od kulis” to całe, świąteczne zamieszanie przy organizacji sesji fotograficznej w naszym niepublicznym przedszkolu i żłobku w Elblągu.

  Wyszło naprawdę świetnie i widać na zdjęciach, jak dzieci bardzo są w to wydarzenie zaangażowane i jak wszystko przeżywają.

  Tu można obejrzeć film z naszej Świątecznej Sesji Zdjęciowej.

  https://www.youtube.com/watch?v=zBgcxizagIc

  Dzieci pod kierunkiem nauczycieli żłobka i przedszkola, oraz olbrzymim zaangażowaniu rodziców przygotowały również przedstawienie jasełkowe w iście amerykańskim stylu. To było prawdziwe show jakiego Elbląg nie widział.

  https://www.malyeuropejczyk.elblag.pl/artykuly/jaselka-w-amerykanskim-stylu-takie-show-tylko-w-przedszkolu-maly-europejczyk-w-elblagu,11086.htm

  Przedszkole i Żłobek Mały Europejczyk to najlepsza placówka edukacyjna

  O Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu w Elblągu, kierowanym przez Wioletę Stępczyńską, można śmiało powiedzieć, że to jedna z wiodących i najlepiej przygotowanych do działalności pedagogicznej i oświatowej tego typu placówka w Polsce.

  Jeszcze przed budową nowego obiektu oświatowego przy ul. Dąbrowskiego w Elblągu „Mały Europejczyk” był liczącym się w polskiej czołówce przedszkolem. Wielomilionowa inwestycja w jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych w kraju oraz perfekcyjnie zagospodarowany i rozległy park zabaw wysuwają elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole na pozycję jednego z najlepszych placówek tego typu w Polsce.

  Nowoczesny budynek i cały obszar wokół żłobka i przedszkola został zaprojektowany przez wiodących architektów w Polsce.

  Dzieci uwielbiają „Małego Europejczyka” dlatego nie jest niczym dziwnym, że w wielu imprezach organizowanych przez ten elbląski niepubliczny żłobek i przedszkole chętnie uczestniczą nawet jego absolwenci – obecnie uczniowie klas 1,2,3 szkół podstawowych.

  Nowoczesny żłobek w Elblągu

  „Mały Europejczyk” to również jeden z najbardziej profesjonalnie przygotowanych i prowadzonych żłobków w Polsce. To nie jest klubik czy miejsce opieki szumnie zwane „żłobkiem”, ale pełnoprawna, nowoczesna placówka żłobkowa, która spełnia wszystkie rygorystyczne normy określone dla tego typu instytucji oświatowej. Pracują tu zaangażowane nauczycieli, które nie tylko opiekują się powierzonym im dziećmi, realizują podstawę programową, ale również bawią się z dziećmi w piaskownicach, w parku zabaw, skaczą na trampolinach itp.

  Nauczycielkom w „Małym Europejczyku” po prostu chce się pracować i bawić z dziećmi. Warto zaznaczyć, że dzieci żłobkowe mają swoje osobne piętro w trójkondygnacyjnym budynku i w czasie przebywania w obiekcie nie spotykają się z dziećmi przedszkolnymi.

  Integracja dzieci w różnym wieku, pod opieką nauczycieli i opiekunów, następuje tylko na terenie parku zabaw, na świeżym powietrzu.

  Chcesz do nas dołączyć? Zadzwoń do nas już teraz!

  Tel. 515 406 883

  Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Mały Europejczyk w Elblągu

  ul. Dąbrowskiego 33/1, 82-300 Elbląg

  e-mail: przedszkole@malyeuropejczyk.elblag.pl

  do góry strony